Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Veletek is történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Veletek is történt hasonló égő szituáció?

Figyelt kérdés

Nos, amikor öltöztünk át, és rajtam olyan boxer volt ami van

"pisilőnyílás", akkor az nem volt begombolva. Reggel szerintem nem vettem észre, és hát kinézett rajta a f*rk*m, a többiek ezt egyből észre vették, és elkezdtek röhögni meg hasonlók. ha történt veletek hasonló akkor azt ti hogy kezeltétek?


2013. márc. 13. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez gáz ott? Nálunk csupasz faszig levetkőznek az osztálytársaim.
2013. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A.Romanov ***** válasza:
Az volna a gáz ha nem lett volna ott semmi
2013. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hál isten vanni van ott, de nálunk ez egyáltalán nem szokás hogy levetkőzzünk alsónadrágnál tovább. Ma is ezt hallgattam egész nap.
2013. márc. 14. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Áh, anno középsuliban egy srác úgy mondta az évnyitó beszédet, hogy kilógott a fél farka... Tedd túl magad rajta, röhögj velük, egy kis önirónia sose árt.
2014. jan. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!