Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom és nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és nagyon szeretem, de vonzódok az exemhez. Mit tegyek? Veletek történt már hasonló

Figyelt kérdés
Az exemmel nem volt semmi komolyabb de mindig össze keveredek vele (pl bulikban) ha van pasim akkor vagy nem foglalkozok vele vagy beszélünk pár szót. De tudom ha vele lennék nem lenne jó döntés ezértis nem szokott semmi komolyabb történni max csók stb. Volt hogy ott aludt velem de reggel küldtem is el mert már nem volt hangulatom hozzá. Akkor sem történt úgy semmi. Most van barátom és a hétvégi buliban is össze futottam vele de csak bnömmel 3-asban táncoltam vele. Ha túl közel jött akkor persze arrébb mentem vagy elmentem bnömmel. Mégis mindig a fejemben jár, de nem akarok töle semmit!!

2015. jún. 10. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tünik inkább te kapaszkodsz hozzá, de szeretnéd nagyon ha ez fordítva lenne:D De sajna nincs igy:D
2015. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem szeretném ha lenne bármi is, mert tudom milyen belsőleg és az nem tetszik.
2015. jún. 10. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha tudod hogy semmi értelme,húzz egy vonalat,zárd le,és ne foglalkozz vele.
2015. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga ***** válasza:
értem
2015. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden érzelmi kötődésünket megbeszéljük egy kapcsolat indulásakor, és csak úgy jön be a kapcsolatba egy fiú velem, hogy ha el tudja ezt fogadni. Joga van nem összejönni velem, ha ez nem tetszik neki.

Mindenki, akit megismertem, szerelmes volt az exeibe, akárcsak én. Persze az ritkább, hogy van kapcsolattartás is, inkább csak epekedésről van szó.

2015. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess egyet az exeddel,nekem máskor sokat segített.
2015. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazatok van.

köszi a válaszokat!!

2015. jún. 11. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!