Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek nézzétek meg! Na te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek nézzétek meg! Na te mit tennél a helyemben? Szóval 3 hónapja van egy srác, akivel msn-en nap mint nap beszélünk, és találkozunk néha! És kb 2 hónapja folyamatosan szeretne velem járni!

Figyelt kérdés

Eddig mindig sikerült nemet mondanom, de attól félek hogy még napok/hetek kérdése és bele megyek vele a kapcsolatba.

Nagyon rossz, mert úgy érzem szeret, és ezt mutatja is, és mondja is.

17-én volt egy buli ott is találkoztunk, és nem tudom de olyan érzésem lett mikor a szemébe néztem mintha akarnám és kellene nekem, ilyet még iránta nem is éreztem.Teljesen olyan volt mint egy filmjelenet, ahogy egymás szemébe néztünk majdnem elolvadtunk, de ám a baj az hogy nekem van barátom, szeretném őt teljes szívemmel megszeretni, és vele szeretnék komoly kapcsolatot tervezni.

A baj hogy elég ritkán találkozunk no meg keveset is.

Na de mostmár pár napja minden a másik fiú iránt van, sok msn, csörgetés, fel is hív néha.

Félek hogy kezdek bele szeretni,és szeretném őt kiverni a fejemből,na de hogyan???

Gondoltam hogy írok neki egy levelet, egy közösségi oldalról amibe leírom hogy nekem jobb lenne ha nem beszélgetnénk.msnről letiltanám és törölném.Telefonszám cserét is végeznék, és így lehet eltudnám felejteni.

Nagyon rossz, de nem tudok szerintem mást tenni.

18/L


2010. júl. 29. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha 18 évesen még nem tudsz dönteni ilyen kérdésekben, akkor szégyeld el magad. Nagykorú vagy, az istenért, mért várod el, hogy mások döntsenek helyetted?
2010. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez a telefonszám csere szerintem felesleges mond el neki hogy ez van és kész most hogy letiltod annak sok értelme van . De te döntésed tegyél belátásod szerint

19F

2010. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem nincs igaza az előzőnek!


Viszont szerintem ha szereted őt úgysem fogod elfelejteni azzal h.nem írsz neki és lecseréled a számod!Talán ő a végzeted...Gondold végig!

2010. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mármint bocsi az elsőnek nincs igaza!Az elöző voltam(20:18-as)
2010. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első te butaságot mondasz...
2010. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!