Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban vagyok, nem tudom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok, nem tudom, mit csináljak? :- (

Figyelt kérdés

Elmesélem a rövid történetem, megpróbálok tömören fogalmazni.


18 éves lány vagyok, 15 évesen ismerkedtem meg a szerelmemmel, mindent megadott, amit csak kértem, sosem veszekedtünk, minden a legnagyobb rendben volt. A szüleim nem tudták, hogy van barátom, mert korainak tartották volna, és féltettek.

18 éves lettem, és mindent elmondtam a szüleimnek, kicsit haragudtak, de végül megköszönték, hogy bevallottam nekik.

Most felvettek a Semmelweis Egyetemre (államilag támogattotra), ez volt minden álmom, hogy bekerülhessek, ezért güriztem 5 évig. Budapesti leszek, ha minden igaz, viszont a barátom nagyon messze lakik Pesttől, és nagyon megharagudott, hogy el akarom hagyni. Nem értem, miért nem fogja fel, hogy ez volt az álmom, örülnie kellene, hogy boldog vagyok. Ő azt mondta, hogy nem jön velem, választanom kell, vagy ő vagy a suli. Elmondtam neki, hogyha szeretne, nem állítana válaszút elé, amire ő lekevert egy pofont, hogy még nekem áll feljebb.

Szörnyen kiborultam, én mindennél jobban elítélem az olyan férfiakat, akik bántsák a barátnőjüket.

Nem tudom, hogy mit csináljak, a szüleimnek nem mondtam semmit, ők egyébként sem csípik a barátom, én viszont ennek ellenére is szeretem, mert eddig semmi gondom nem volt vele, mindenben segített. Mióta kiderült, hogy felvettek a suliba, teljesesem megváltozott, nem lehet vele beszélgetni sem. Próbáltam nem egyszer leülni vele, és mégegyszer átbeszélni, hogy oldjuk meg ketten, ami mindkettőnknek a legjobb lenne, de nem. Már nem is keres, pedig még nem mondtam, hogy mit választok.


Mit csináljak? Válasszam a szerelmem, aki mimdenben mellettem állt vagy inkább menjek Pestre, csináljam végig a sulit?

Egyik nélkül sem tudnám jelen pillanatban elképzelni az életem. A szüleim hallani sem akarnak arról, hogy ne menjek egyetemre, ő szerintük ott a helyem, és nekem is álmom volt az orvosi...

Segítsen valaki! :-(


2010. júl. 29. 20:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
1%
azt a pofont megérdemelted!
2010. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási hibámért, de teljesen ki vagyok készülve, nagyon siettem, hogy mielőbb válaszokat olvashassak. Azért remélem, hogy érthető volt.
2010. júl. 29. 20:17
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem érti meg, hogy neked nagyon fontos az iskola, akkor ne őt válaszd. Írtad, hogy ő mindenben támogat, úgy tűnik, mégsem
2010. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Igen, eddig azt hittem, hogy mindenben... :-(
2010. júl. 29. 20:19
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

választanod kellett: vagy Ő vagy a suli.

te a sulit választottad.

most mit vársz mégis?

2010. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Bár nemtudom... jaj, még én sem tudom, így kívülállóként :) Mit mondott, miért nem akar veled jönni? A sértődésével akkor sem értek egyet...

20:18as voltam.

2010. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem, még nem döntöttem. Annyit mondtam neki, hogy jöjjön velem fel Pestre, és éljünk ott együtt. Szerintem mindegy, hogy itt vagy ott él albérletben, így még könnyebb lenne, mert én is beszéllnék...


Ő sosem szerette például azt sem, hogy rengeteget tanulok, így nem tudom mi lenne, mert azért az orvosira kell majd tanulnom, nem is keveset...

Megalapozhatnám az életem, lehetne jó munkám a későbbiekben, nem értem, miért nem tudja ezt felfogni? :-(

2010. júl. 29. 20:22
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
én biztos h az iskolát választanám a tudás a tied viszont őt igazából elvesztheted bármikor...főleg ha több ilyen incidens is lesz később. lehet egyébként h féltékeny h teljesült az álmod...vagy nem tudom
2010. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy azért nem tetszik neki ez az egész, mert ő neki csak egy szakmája van, még érettségije sincs. Lehet, hogy zavarja, hogy nekem diplomám is lehetne, bár nem tudom. Ez elég buta dolog lenne szerintem, én így szeretem, amilyen, és annak ellenére, hogy nincs érettségije, okos.
2010. júl. 29. 20:26
 10/34 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a sulit választanám... Ha van lehetősége jöjjön veled, de önző dolog elvárni Tőled, hogy cseszd el miatta az egész életed... (Mellesleg én tuti kidobnám a pofon után)
2010. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!