Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel szakítanak sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel szakítanak sok idő után, annak minden esetben jót tesz, ha minél hamarabb összejön valakivel?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, általánosságban kérdezem, mert mindig mondogatják, hogy szerezzen a csaj pl mást, és attól jól lesz. (nem egyéjszakás kalandokra gondolok itt).
2010. júl. 29. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
3 év után szétmentem a párommal.Rá két napra összejöttem egy másik fiúval.Pontosabban ő azt hitte egy csóktól már a barátnője vagyok.6 hónapot voltam vele együtt.Nem volt jó hamar összejönni vele és nem is akartam!Azóta ismét a ,,volt" barátommal vagyok.Októberben leszünk 5 évesek.Na meg augusztusban 1 éve jegyesek.:)
2010. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2010. júl. 29. 21:07
 3/6 anonim válasza:
Hát sztem ismerkedj nyugodtan, de szépen lassan, gyorsan ne, mer még jobban magad alatt leszel. Menj el bulizni, nézzél vicces sorozatokat, csináld azt amit igazán élvezel :D
2010. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Ja, meg a k.anyád!
2010. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van, akinek könnyebb, ha beleugrik azonnal egy másik kapcsolatba. Kevesebb ideje lesz a régin gondolkozni, a régivel foglalkozni. Ha másra nem, erre tökéletes egy új kapcsolat, bár ha nincs mögötte semmi érzelem, szeretet, szerelem, vonzalom, akkor elég szemét dolog. 20L
2010. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem ment ez, hogy szakitottunk és egyből másik kapcsolat... Kb tartott egy hónapig. előzőt nem szerettem már, de valahogy pihenésre lett volna szükségem utána, és nagyon nem éreztem jól magam a következő kapcsolatban... van akinek beválik, van akinek nem..
2010. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!