Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem utazunk a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem utazunk a baratommal sehova, ez mennyire szanalmas?

Figyelt kérdés
A virus elott sem utaztunk szinte sehova. A virus utan sincs tervben kozos ut.. Nem elvitetni akarom magam..ha fizetek bele ugy sincsen tervben most semmi. Es a nyavalya elott sem utazgattunk. Igaz vettunk egy lakast! Meg vannak kulfoldi tervek..nem szorjuk a penzt. De akkor is.. Nagyon szanalmas? Nem nem akarom hogy az egesz utat a baratom fizesse! De meghivhat :D de senki sem varja el! Ossze vissza utazgattak a virus elott az ismeroseim a parjaikkal mi meg otthon ultunk.

2020. máj. 19. 21:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
32%
Fogadjunk nő vagy...
2020. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Persze! De nem egy aranyaso! Mert nem akarok se magangeppel menni se azt h kifizesse. Jo a fapados jarat is es egy **** is booven..sot akar az apartman is. De semmi..
2020. máj. 19. 21:43
 3/51 anonim ***** válasza:
90%

Nem azért kell utazgatni, mert mindenki utazik, hanem mert mondjuk te akarsz valamit megnézni...

Nem kínos, az a kínosabb, hogy ezt nem tudod barátoddal megbeszélni és megszervezni együtt vagy egyedül.

2020. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
52%
Sátor kempingben is jó, Gergelyugornyán?
2020. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Magam miatt zavar es majd szeretnek utazni repulovel mint ahogy anyukam vitt magaval mikor kamasz voltam. Csak mar a baratommal szeretnek. Most meg plane sehova sem megyunk. Kivulrol nezve sem tudom mekkora eges ez? A tesojaek meg mennek a luxus utakra amit nem irigylek mert szenne robotoltak magukat a meloban,megerdemlik. De egy fapados jarattal se mentunk semerre.
2020. máj. 19. 21:46
 6/51 anonim ***** válasza:
88%
Aztán lakása van-e az ismerősöknek?
2020. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Felvetetted már neki? Utazni meg ne azért akarj, mert Lujzika is milyen jó fotókat lőtt magáról a tengerparton, meg mennyit dicsekedett az élményeivel.
2020. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
10%
Minden nő a Bahamakra menne... For ever single life!
2020. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%
"Kivulrol nezve sem tudom mekkora eges ez?" Szóval akkor neked mégiscsak az számít, hogy a környezeted mit mond erre az egészre?
2020. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
88%

Ha te nem szeretnél, akkor nem kell.


Néha nekem jólesik elutazni, azonban úgy látom, hogy mostanában túl van értékelve. Én például a művészetért rajongok olyan szinten, mint mostanában a fitneszért meg az utazásért szoktak.

2020. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!