Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy másfél éve együtt vagyunk a barátommal, de igazából nem kapok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Nem olyan nő vagyok aki elvárja, hogy a pasija elhalmozza ajándékokkal. Viszont nekem is jól esne egy random virág vagy valami néha egy apróság, vagy, hogy Valentin napkor csak annyit mondjon, hogy boldog Valentin napot, de semmi és egy kicsit rosszul esik. :(
2020. ápr. 1. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Neki említetted? Te mikkel kedveskedsz neki?
2020. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond erre a kérdésre?
2020. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
41%
Tőle kérdezd meg te félkegyelmű, mi honnan tudjuk?
2020. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szóltam neki, nem beszéltem róla még vele. Előtte kíváncsi voltam,hogy mi lehet az oka. A kedvenc kajáját főztem random. Vettem neki egy pólót amin a kedvenc színésze szerepel. Nyomtattam ki közös fotókat. Az utóbb rendeltem neki egy gamer billentyűzetet meg egeret. Még az nem érkezett meg. Meg volt, hogy moziba mentünk de úgy hogy jöttek a haverjai is. Alkalmazott grafikusin végeztem, úgyhogy rajzoltam is neki.
2020. ápr. 1. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem kellett volna csóró smuciggal összejönni.
2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy mutatja ki hogy fontos neki a másik. Ha neked az apró figyelmességek a szeretetnyelved szerintem említsd meg neki akár poénból ki si tölthetitek a tesztet mindketten hogy melyik típusba tartoztok és mondjuk beszélhetnél itt arról hogy neked az ajándékok pl egy módja hogy érezd hogy a másik törődik veled.
2020. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálni kell... Ha eszedbe se jutott szólni neki, megbeszélni vele akkor miről beszélünk? Egy normális kapcsolatban ez alap, néma gyereknek ugye az anyja se érti a szavát. Ha ennyire nem megy a kommunikáció akkor mit vársz ettől a kapcsolattól, hogy gondolod, majd magától egyszer csak kitalálja, hogy neked ez fontos?
2020. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem ezek a napok kifejezetten irritálnak, ill. úgy általában nem fontos nekem ez az ajándékozás. Kellemetlenül érzem magam, ha ilyet kapok a barátnőmtől, mert tudom neki sokat számít, de nekem nem. Így nem őszinte az örömöm. Pedig sokat dolgozott vele, úgyhogy sajnálom. Rossz érzés.

Szoktam neki venni plüssöket meg virágot, de csak mert tudom, hogy örül neki. Nekem ez tök mindegy, nem igazán belülről jön, csak azért kapja, hogy ne érezze így magát, mint te.

Szóval fura dolog ez.

2020. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem kell neki akkor küldd már át nekem a gamer eget, kezd beszarni az enyém.
2020. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!