Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy alapból a pasiknak több az önbizalmuk mint a lányoknak?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, de azt érzem, hogy a férfiaknak nagyobb az önbizalmuk mint a nőknek. Azt látom, hogy mindig a visszaigazolást várják a csajok, hogy szépek, okosak, kedvesek, bomba testűek. Ellenben olyan pasikkal én még nem találkoztam ,aki várta volna a megerősítést.

Egyet értesz ezzel az állítással?


2020. máj. 19. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek
Nem értek egyet
a pasik csak jól leplezik magukat
a pasiknak más típusú megerősítés fontos
37 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem értek egyet. Igazából csak olyan csajoktól hallottam ezt, akik még megragadtak tiniszinten és komoly kapcsolatot nem tudtak összehozni.

A valóságban a férfiaknak pont ugyanannyira van önbizalomhiányuk és vágynak a megerősítésre. A különbség a 2 nem között, hogy míg nőként az önbizalomhiány max. egy nagyon pici hátrányt jelent, addig férfiként egy látható önbizalomhiánnyal esélytelen a társkeresésben egy férfi.

2020. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%

"Azt látom, hogy mindig a visszaigazolást várják a csajok, hogy szépek, okosak, kedvesek, bomba testűek."


Ez így van rendben. Jutass csak egy nőt önbizalomhoz, rögtön kinyílik a csipája. Nézd csak meg a népszerű csajokat, azt hiszik, hogy bármit megtehetnek.


Allítom, hogy a nőket meg kell fékezni, nem szabad túlságosan nagy önbizalomhoz juttatni őket, mert a férfiak ellen fordulnak.


Van egy régi legenda, miszerint az amazonok egyszer megtámadták Görögországot, és csak nagy nehezen tudták visszaverni őket. Legyen ez figyelmeztetés mindenkinek, hogy mi történik akkor, ha nagyobb hatalmat adunk a nők kezébe, mint ami most van.

2020. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

# nem egyszerűbb lenne ha egyszerűen mindenki rendelkezne elég önbizalommal!?

talán akkor nem éreznéd az elnyomást

2020. máj. 19. 22:44
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Csak te.
2020. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

A mai világban semmiképp. Régen ahhoz, hogy férfinak érezd magad elég volt ha van munkád. Évszázadokig semmilyen elvárás nem volt támasztva a férfiakkal szemben azon kívül, hogy tartsák el a gyereket meg az asszonyt. Na ma már erre semmi szükség nincsen mióta a nők is dolgoznak és ugyan azt a pénzt meg tudják keresni, karriert tudnak építeni, tanulhatnak, bármilyen területen szakértők lehetnek. És persze ma már abszolút nincs szükségük arra sem, hogy egyáltalán kapcsolatban legyenek. Régen muszáj volt, egyrészt a gyerek is kötelező elem volt, másrészt ha nem volt aki eltartsa az nem volt szerencsé szitu. Ma már semmilyen értelmes nő nem áll össze olyannal aki annyit tud felmutatni, hogy keres valamennyi pénzt. Ez édeskevés, aki nincs toppon személyiségre, nem önálló, olyan mint egy nagy gyerek, nem ért a házimunkához az megy a levesbe. Emiatt nyilván aki nem sok mindenben jó, akinek az önbecsülése annyiból áll, hogy legyen gazdagabb vagy ügyesebb a nőnél az igen csak elvész az éterben. Aki nem tudja ezeken kívül más, belső tulajdonságokban, eddig "nőiesnek" mondott cselekvésekben kiélni a férfiasságát annak érthető módon nem lesz túl nagy önbecsülése.

Én nagyon sok férfit látok aki egyszerűen nem tud mit kezdeni azzal a helyzettel, hogy a párja tanultabb vagy jobban keres nála. Ezeken kívül semmi mással nem tudja az értékét kifejezni vagy mérni, így értéktelennek gondolja magát.

2020. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%

A testükkel kapcsolatban biztos több az önbizalmuk úgy alapból, mert őket nem cikizik a nők, hogy "ilyen lógós heréssel ne jönnék össze", "fúj, de undorító szőrös segge van", tehát ilyen csak alapszinten létezni a testükben nekik úgymond több joguk van.


A másik önbizalom meg az, de ez csak a szexista férfiaknál fordul elő, mikor teljes bizonyossággal állítanak olyat, amit nem tudnak/rosszul tudnak, és nem hisznek a nőnek, ha tudja az igazat. Például velem már vitatkozott férfi, mert nem érthetek az informatikához, és volt Windows 9 a 8-as után. Hiába mondtam, hogy de nem volt. És ilyen egyszerű dolgokban csinálják ezt a legtöbbször.

2020. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%
#6: Hogyne cikiznék a férfiakat is. Az ilyen női válaszokból látszik rengetegszer, hogy sok nő úgy beszél a férfiakról, hogy igazából nem is igazán beszélgetett mélyebben velük. :/
2020. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
8%

"nem egyszerűbb lenne ha egyszerűen mindenki rendelkezne elég önbizalommal!?"


Nem. Férfi és nő közt ugyanis nincs egyenlőség, soha nem is lesz. A nőkben ugyanis benne van egyfajta ellenségeskedés a férfiakkal szemben, és ha egy nő hatalomhoz jut, azt burkoltan is a férfiak ellen fogja használni. Jelen esetben, ha látni akarod, hogy egy nő miként használja az önbizalmát, akkor javaslom, menj el egy elit klubba, és figyeld meg a viselkedésüket.


Az előző kommentben nem hiába hivatkoztam a görög legendára, már a régiek is tudhatták, hogy a nők felemelkedése a férfi nemre nézve veszélyes lehet.


Megoldásnak a nők egyik aljas trükkjének a fordítottját tudnám javasolni: ők úgy fűznek maguk köré egy pasit, hogy elhitetik vele, hogy ő a vezér. Ugyanezt kell tenni. Úgy elnyomni őket, hogy közben felemeljük.


Ezáltal kialakul egy látszólagos egyenlőség, de a stafétabot egyértelműen a férfinál marad.

2020. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%

A nők "önbizalma" egyből romokba dől, mikor nem kapják meg a külső megerősítést, ilyenkor szoktak bókok után kapkodni.


De amint hatalmat adsz neki úgy felduzzad az egója, hogy bárkit képes eltaposni, hiába adják elő magukat, hogy ők milyen empatikusak amúgy.


Ha a szomszéd Pisti odamegy beszélgetni egyből vágják a fintorgó fejeket, "mit szól hozzám ez az alattvaló?" De ha egy menőcsávó jól befenyíti őket, akkor kezesbárányok és igazából ők csinálják ők, mert egyedül így lehet szeretetre és hűségre kényszeríteni őket. Mert amint úgy érzik, hogy ők vannak a nyeregben, eldobnak mint egy használt rongyot.

2020. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

"A nők "önbizalma" egyből romokba dől, mikor nem kapják meg a külső megerősítést, ilyenkor szoktak bókok után kapkodni"


Így van. Megjegyzem, feltehetően ebben az állpotban kaphatók a nők leginkább szexre. Mert élvezik, hogy valakinek bejönnek. Még egy lúzer srác is dughat ekkor, ha ügyesen forgatja a lapjait. A külső megerősítés hiánya nagyon sebezhetővé teszi a nőket. Talán még annyit hozzáfűznék, hogy a domináns nőkön ez nem hiszem, hogy meglátszik. De kellő empatikus kapcsolattal az ő intim szférája is kinyílik. :)


Kalandra fel!

2020. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!