Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen hogy két ember iránt éreztek? Nem tudom eldönteni melyik igaz érzés vagy hogy mondjam,

Figyelt kérdés

Szóval van két fiú az egyik régóta ismerem és jóban vagyunk barátok vagyunk viszont kb. két éve majdnem összejöttünk mert egyre közelebb kerültünk egymáshoz de időközben nekem lett egy barátom akit szintén megszerettem és jól el vagyok vele és rengeteg tulajdonsága van amit szeretek illetve külsőre is jobban vonz viszont a kapcsolatunk alatt sokat gondoltam az elozo fiura is.


Nem tudom h csak az maradt e bennem h ugymond “nem probaltam ki” az elsovel es kivancsi vagyok vagy mi, vele is nagyon jol elvoltam, nagyon optimista jofej fiu es ugy gondolom hjol ellennenk egymas mellett es nem lennenek problemak


A baratomba is rengeteg dolgot szeretek viszont o egy kicsit makacs es onfeju plusz neha felek attol h talan a masik fiu a parom es nem tudom h milyen lenne vele a kpcsolat, de baratomhoz pedig jobban vonzodok ,jobban tetszik es vele is szeretek lenni es nem akarom elveszteni

Felnek attol is ha felepitjuk a jovor akk bennem maradna ez az erzes elozovel is es az egesz feleslegesse valik


Jelenleg a masik fiu nem azt mondom h beszelek vele most stb de baratok vagyunk es joban vagyunk tehat pl nemreg volt egy buli es nem keruljuk egymast stb


Szerintetek?

Vkinek volt hasonlo?



2020. máj. 19. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen hozzáállással ne tervezz semmit! Mindig lesz egy helyes pasi, akivel még "nem próbáltad ki".
2020. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nem a helyessegrol van szo, leis irtam hogy az elso fiu kulsore nem is jon be annyira.. ugyh nem errol van szo
2020. máj. 20. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy valóságshow, hanem a valóság. Neked kell eldöntened mit akarsz, ha jobban tetszik a másik srác, próbáld meg vele.
2020. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy arra értettem, hogy amikor férjed meg gyerekeid lesznek, akkor is jöhet egy férfi aki elrabolja a pici szíved. Rajtad múlik, hogy kitartasz-e a férjed mellet, esetleg rárabolsz a harcsára.
2020. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!