Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó döntés akkor, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó döntés akkor, ha nem tudja eldönteni az ember, hogy, szakítson vagy sem?

Figyelt kérdés

a beszélgetés semmire sem jó, nem megy , hiába.

sok a vita, én úgy érzem megfojt , mindenen kiakad, bármit csinálok nem jó.

iszonyat makacs, a hülyeségből is problémát csinál, pár napig jó, aztán rossz az egész.


2016. márc. 24. 23:14
 1/6 RRR ***** válasza:

akkor a szakítás


olvasd el amit leírtál....ezt kárfolytatni

2016. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felsleges leirnod barmit is, amikor az egyik felnek eszebe jut a szakitasnak a tavoli ropke gondolata, ott mar valami NEM MUKODIK!!!


Ido kerdese, es a bili ki fog borulni, vagy nem borul ki de ramegy a fiatalsagotok hogy egymast idegeit ba$ztatjatok.


Az, aki normalis kapcsolatban el (normalis vagyis szeretik egymast, jol elvannak, neha vannak osszetuzesek, esetleg csunyabb veszekedesek is, de nem fajulnak el addig hogy szetmenjenek) azoknak eszukbe sem jut a szakitas!!


Ha mar atfutott az agyadon, nem 1x, nem 2x, hogy esetleg szakitani kene, az BIZTOS jel arra, hogy muszaj lesz szakitani, mert ez valtozni nem fog, ennel jobb nem lesz.


Plusz, te meg leirsz egy rakat $zarsagot, hogy miert nem jo. Nem ertem, mi a phaszert vagy vele? Jo a sex, sok a penze, a kisgyereked apja, vagy mi a tokomert??????

2016. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szakítás.
2016. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem már eldöntötted, hogy szakítani akarsz, maximum félsz az ezt követő fájdalomtól. Fájdalom nélkül nincs fejlődés. Viszont szerintem megkönnyebbülés is lesz neked egyben, mert nem kell hallgatnod az állandó kötözködéseket.
2016. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindez így van,ahogy leírtad,nincs kérdés.

Szakíts.

Kommunikáció, empátia,tisztelet,szex.

Vedd sorra, melyik hiányzik a kapcsolatoddból, ha egy is,annak hosszútávon már annyi.

Inkább egyedül, mint egy rossz párkapcsolat.

Ez alap,és tény.

Egy rossz kapcsolatban sokkal jobban sérülhetsz, akár évekig gyógyuló lelki sebeket is szerezhetsz.

Szóval gondolkozz!!

2016. márc. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha már gondolkodsz rajta, akkor szakítani kell és kész, a helyzet ilyenkor nem változik, már el van döntve, csak nem mondtad ki.
2016. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!