Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztény katolikus hithű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vistakri kérdése:

Keresztény katolikus hithű ember vagyok 13 éves és nem tudom eldönteni hogy kiverjem vagy nem elvileg nem szabadni de van amikor havi 2x van amikor napi 4x kiverem nem tudok dönteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Verd ki. Kinek ártasz vele, úgy őszintén? Ez szükséglet, nem abortusz. (mert az már tényleg gyilkosság szerintem is)
2013. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Meghalok xD

Na komolyan,kicsoda Isten,hogy megáljt parancsoljon a cerkának ? Ez teljessen természetes dolog.

2013. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora ökört! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy természetes szükséglet, ami ellen harcolhatsz, de őszintén, minek?
2013. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igazatok van köszi a válaszokat!

de azért a szüleimtől mégsem kérdezhettem meg

2013. márc. 23. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Kár, hogy a katolikus egyház egyáltalán semmit nem mond a híveinek arról, hogyan kell hívő életet élni, és ezért is idejönnek nem hívő emberektől kérdezősködni, akik persze kiröhögik őket.

csókoltatom az új pápát is. már csak az a baj, hogy a katolikusok nem tudják, hogyan kell hívő életet élni, mert senki nem mondja meg nekik.

2013. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

ez tényleg bűn, hiába lett általánosan elfogadott természetes dolog a világban..de ne keseredj el, imádkozz Jézushoz, ő meg tud szabadítani. nem lesz semmi gond, lehet időbe tellik, csak ki kell tartani :)

szerintem inkább dönts Isten és az örök élet mellett, mint a pillanatnyi mámor mellett. sok sikert!

2013. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja ez így van azért kérdeztem meg tőletek
2013. márc. 23. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Istenem, te nem nézel tv-t?


A katolikus papok egy része betegesen perverz, nem rég nagy botrány volt belőle pár éve.


A másik, több olyan keresztény papról is tudok akinek volt barátnője, élettársa... szóval


A harmadik meg h a sperma nem véletlen termelődik újra annak ürülnie kell.

2013. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10. az más módon is ürülhet. főleg ha megházasodik az ember, de előtte is ürülhet más módon is.
2013. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!