Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15cm pénisz az kicsi? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15cm pénisz az kicsi? Vagy átlagos? 21éves srác vagyok

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 21:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
aki azt írja h 14 éves és 16 centi neki az hazudik...
2010. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Tomimix11 válasza:

"Nekem 16, és csak 14 vagyok :S... Amúgy, az átlag asszem 13cm, tehát, mondhatnánk, átlagos..."


-Hát nekem ne mondjad Tomika, hogy ebben nem volt semmi önajnározás mert nem hiszem el. Nem kicsi. Én a barátnőmet kitudom elégíteni pedig nekem csak 14cm 16 évesen.

2010. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

14 éves kretén gyerek....jó, hogy mindjárt nem 25 cm.

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2010. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyébként átlagos szóval ne aggódj. Írni meg mindent lehet, szóval általában akinek nagy az nem hangoztatja, mert beszéd helyett inkább használja, így nem foglalkoztatja a téma. Szóval az emberek 75% kb ekkora( szerintem)

A maradék vagy nagy vagy extrém kicsi( pl 8-9 cm)


Egyszer barátnőm mesélte, hogy összejött egy délceg, magas ,izmos fiatalemberrel aztán olyan apró volt neki, hogy az hihetetlen...szerinted az a srác mit írna ide?

Azt hogy 18 cm. Ne hallgass a sok idiótára.. totál átlag.

2010. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
11%
Lóbaszáshoz kicsi, mókushoz meg nagy! De semmiképsem átlagos!
2010. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Lóbaszáshoz kicsi, mókushoz meg nagy! De semmiképsem átlagos!


Most szépen olvasd el amit leírtál:-))

2010. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Átlagos

De az enyém 20cm :D:D:D:D:D:D 03/f

2010. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

Hát elnézést, lehet nem fog itt a nagynépnek tetszeni, de szerintem 15 centi kicsi. Nem icipici, de kicsi.

És nem tudom honnan milyen statisztikából vagy mi alapján, vagy honnan szeditek, esetleg lemértétek, hogy a magyarok pénisze átlagosan 15 centi???!!.... ezt komolyan nem értem. Magatokat nyugtatjátok vagy mi?

28/N

2010. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28/N csak kíváncsiságból kérdezem, de véleményed szerint akkor mekkora az átlagos?
2010. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19:32-nek


Ez a felmérés több oldalon megtalálható:


[link]


Azonban nem ez a lényeg. És nem nyugtatgatjuk magunkat, de egy boldog párkapcsolat nehogy már a farokméreten múljon, hogy aki 18 cm alatt van, az lehúzhatja magát, értéktelen. Én sajnálom, hogy ma már olyan gyakran cm-ben mérnek egy fiút. (testmagasság, karizom, farok.

Amúgy nekem is 15, belenyugodtam, kész, ez van, nem tudok mit csinálni vele.

Szerencsére olvastam már sok olyan hozzászólást is lányoktól, akiknek hasonló mérettel rendelkező barátjuk van, és jól működik a dolog.

Én is reménykedem, hogy olyan lánnyal hoz össze a sors, aki elfogad így, amilyen vagyok, és Neked is ezt kívánom kedves Kérdező!


F

2010. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!