Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15cm pénisz az kicsi? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15cm pénisz az kicsi? Vagy átlagos? 21éves srác vagyok

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 21:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Görög csajok jól néznek ki? :D
2010. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos, semmi gond nincs vele.
2010. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
2010-08-02 19:32 Ha 15 centi kicsi (és van legalább 10 ilyen méretű egyeddel tapasztalata), akkor lehet az Ön készülékében van a hiba.
2014. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos elég nagyot adott a sors, olyan 20 körül, és azért írom hogy sajnos, mert nem jó dolog. Strandon meglátsz egy jó csajt, és azonnal olyan leszel mint egy szatír, nagyon gáz. Plusz volt barátnőm elég pici volt, konkrétan 154 cm, és egyszer szex közben belefeledkeztem ebbe, véletlen betoltam és kb. amikor már sikított akkor vettem ki. Szegénynek 3 napig fájt a hasa utána, nemsokra rá szakított velem. Nem mondta, de én tudom hogy ezért volt. Úgyhogy ne aggódj jobb az, mintha nagy lenne.
2017. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!