Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan udvaroljak egy lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy lánynak?

Figyelt kérdés
27éves vagyok, és az eddigi kapcsolataim mind úgy alakúltak, hogy a lányok kezdeményeztek, én pedig csak sodródtam az árral. Eddig egy lány sem tetszett meg annyira, vegyem a fáradságot, és meghódítsam. Most jött el pillanat, hogy igazán megtetszett egy lány, akit amúgy már évek óta ismerek. Eddig csak ismerősi viszonyban voltunk, épp csak egymás nevét tudtuk. Tegnap vettem a bátorságot, bejelöltem facebookon, és írtam neki. Ez este történt, közel másfél órát csevegtünk, aztán elkoszönt, mondván, hogy reggel dolgoznia kell. Majdnem egy nap eltelt azóta, és tanácstalan vagyok, hogyan tovább? Írjak neki ma is? Vagy ha szimpatikus lennék neki, akkor írna ő magától? Egyáltalán honnan tudhatnám, hogy tetszem neki? Mikor hívhatom el valahova?

2020. máj. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Öcsém ezek nagyon amatőr kérdések xD
2020. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel írogattatok egymásnak, valószínű, ha megint írsz, nem fogja zokon venni.

Írj rá nyugodtan, ebből még lehet valami.

2020. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj még rá 1-2 napig, ha válaszolgat rendesen, és nem csak ilyen 1-2 szavas válaszokban, akkor hívd el randira és ennyi.
2020. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap nem írtam neki egyáltalán és ő sem keresett. Ma ismét én kezdeményeztem, de nem volt tartalmas beszélgetés. Egyedüli pozitívum, hogy ő kérdezett rá elszőször, hogy milyen napom volt. Csak néhány mondatot váltottunk, és végül megkérdeztem, hogy hétvégén dolgozik-e. Igennel válaszolt, és aztán azonnal jó éjszakát kívánt. Gyanítom azért köszönt el ilyen hirtelen, hogy megelőzzön mielőtt elhívnám valahova (pedig még nem állt szándékomban). Kezdem úgy érezni, hogy felesleges pedáloznom. Szerintetek?
2020. máj. 22. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl, csak akkor tudod meg, ha elhívod ténylegesen. Amíg nem-et nem mond, vagy mondja azt, hogy nem ér rá legalább 2-szer addig még bármi lehet. Holnap hívd el és megtudod, nyugi nem túl korai, csak az idődet húznád, ha várnál vele.
2020. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj!!! 3 lehetőség van! Abból 2 ugyanaz ,hogy elbukod de ha elhívod randizni,legalább megpróbáltad.
2020. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ne konkrét időponttal hívd el, (holnap eljönne-e, aztán következő alkalommal is valami hasonló), mert lehet, hogy tényleg nem ér rá, és akkor ezt te elutasításnak veszed, pedig nem is annak szánta. Mondd azt, hogy szeretnéd valamikor meghívni teázni, stb. és ha erre igent mond, akkor már lehet egyeztetni az időpontról. Ha erre kategorikusan nemet mond, na az jelent valamit. Bár még ennek is lehet valami más oka, hogy most még a járvány miatt. Én a 82 éves anyámmal élek együtt, nem szívesen megyek vendéglátó helyre, mert felelősséggel tartozom. Szóval itt is felvetheted, hogy esetleg máshova? és ha erre is nem a válasz, akkor azt márt tényleg érdemes tudomásul venni.
2020. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!