Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor udvaroljak egy lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor udvaroljak egy lánynak? Akkor ha szerelmes vagyok belé, vagy ismerkedjek 5-10 olyan lánnyal aki tetszik, de nem vagyok szerelmes beléjük, és ha valamelyikkel majdcsak összejövök, akkor úgyis szerelmes leszek?

Figyelt kérdés
Ti akivel most jártok azzal a lánnyal úgy ismerkedtetek meg, hogy már szerelmes voltál belé és azért udvaroltál, vagy csak simán szép volt és mikor ismerkedtetek, akkor a sok másik lányból ő lett a legjobb?
2019. okt. 3. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon nem szeretnék egy olyan lány helyében lenni, akinek egy olyan fiú udvarol aki másba szerelmes.
2019. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
5-10 lány? Az kevés. Minimum 40-50 lánynál kell próbálkozni. Ha 5-10 próbálkozásból neked barátnőd lesz, akkor nagyon jó pasi vagy vagy nagyon szerencsés.
2019. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez a legnagyobb parasztság... Én sajnos voltam ilyen helyzetben és rohadt szar volt rajonni, hogy aki velem van, az nem is engem akart, csak 10-ből én voltam a leghulyebb, aki nem jött rá, hogy mi történik...
2019. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem.

Úgy értem, hogy előbb keressek egy olyan lányt akibe szerelmes vagyok és csak ha már mindenképp őt akarom barátnőmnek akkorkezdjek udvarolni neki, vagy

ismerkedjek és találkozgassak több lánnyal is egyszerre és amelyikkel a legjobban kijövök és megértjük egymást azzal jöjjek össze/ arra nyomuljak?


Nek az a célom, hogy kihasználjam a lányokat. Nem a szex a lényeg, hanem, hogy legyen egy barátnőm.

2019. okt. 3. 19:28
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Ezt nem értem. Először szerelmes leszel és utána kezdesz el udvarolni? Hogy leszel szerelmes? Mi alapján? Csak mert ápolt? Jól néz ki? Szép a haja? Csinos? Vékony testalkatú? Ezek alapján te nem vagy szerelmes, megsúgom.

A szerelem kialakulásához eleve idő kell, hogy megismerd, s kiismerd a másikat. Nem leszel csak úgy szerelmes!

Sose értettem ezeket a férfiakat, akik villámcsapásszerűen belezúgnak egy nekik tetsző, s egyben tök ismeretlen nőbe.

2019. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:
76%

Ez normalis embereknel ugy mukodik, hogy ismerkednek. Aztan van amelyikbol tobb alakul ki.Manapsag mintha megfordult volna ez a dolog, az emberek nem ismerkednek, hanem mindenki azonnal egy part akar maganak. Nem lehet megsporolni azt, hogy emberi kapcsolatokat alakits ki, mert csak abbol lesz kapcsolat. Legalabbis aritka, hogy minosegi kapcsolat legyen abbol, hogy valakire ramaszol, az meg hagyja magat.


43F

2019. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a nagy helyzet, hogy régebben volt osztálytárs, kolléganő vagy baráti körből 1-1 lány, akibe szerelmes voltam. Vagyis lettem.

Nekik udvaroltam, ahogy tudtam, de sajnos nem jöttem össze egyikkel sem.


Egyik barátom azt mondta, hogy találkozzak, ismerkedjek egyszerre több lánnyal is.

Ezt is tettem. Persze nem egyszerre 2 lánnyal találkoztam, hanem egyik nap ezzel, másik nap amazzal.

A gond csak az volt, hogy randizgattam 2 lánnyal és idővel kiderült.

(Régen ők osztálytársak voltak.)

Rájöttek, hogy mind a kettejüknek udvarolok és elég nagy balhé lett belőle.

Elég rosszul éreztem magam és szerintem jogosan is. Kicsit gáznak tartom a dolgot, hogy nem tudom eldönteni, hogy kivel is akarok járni.


Ezért nem tudom, hogy most mit tegyek.

Csak annak udvaroljak, akibe tényleg szerelmes vagyok, és akivel össze akarok jönni, vagy legyen ez az egyszerre több csajjal randizós dolog?

2019. okt. 3. 23:05
 8/9 Rockarc ***** válasza:
88%

Idegenekkel ismerkedni nehez. Azt akarom mondani, hogyha valami tarskereson ismerkedsz, az mar kenyszerpalya. Ott parhuzamosan tuti nem erdemes, konnyen belezavarodhatsz, hogy kinek mit mondtal, o mit valaszolt stb.


A klasszikus ismerkedes az tarsasagban megy. Ott nincs meg az a mellekize a dolognak, hogy nektek most dolgotok lesz egymassal. Kesobb persze alakithatjatok igy, de addigra mar sokkal jobban ismeritek egymast. Randi nelkul ismered meg a masikat, hogy milyen ember. Amikor igy hivsz el valakit ott az mar komoly.


43F

2019. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igy is ugy is jó ha nagy dumas vagy barmelyiket le tudod dumalni a labarol.Legyel nyitott keress aktivan.
2019. okt. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!