Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan udvaroljak egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy lánynak, aki nekem is tetszik és tudom, hogy én is tetszek neki? 24/f

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szoktál vele találkozni? Ha igen, szólítsd meg, majd hívd el valahova.

Ha nem, akkor szerintem először keress rá alkalmat, hogy találkozz vele, kicsit beszélgess vele, majd aztán hívd el, nehogy megijedjen, ha egyből randi meghívással kezdesz..:D

Hány éves lányról van szó? Volt már kapcsolata? Ezek függvényében is változhatnak az opciók.

Sok sikert!:)

L

2017. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ,ha ennyit se tudsz ott már gondok vannak...:-$

Ezért nem kell nekem fiatal pasi..!

2017. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!