Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy a nőnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy a nőnek kell elcsábítani a férfit és nem fordítva? :)

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 15:08
A kérdező szavazást indított:
A nőnek kell csábítani
A férfi dolga csábítani
Nem lehet nemekre szedni, mikor hogy...
47 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A nő csábít, a férfi hódít.
2020. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem így működik, hogy az egyik fél "feladata" ez, ha már így megy, annak jó vége nem lesz, de legalábbis szerelem biztosan nem.


Mindkettőnek kellene, elvileg kölcsönös szimpátia és vonzalom van, nem? Ha nem, akkor gond lesz, vagy kihasználás, vagy alárendelődés, mindkettő megalázó.

2020. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. Én sosem éreztem úgy, hogy elcsábítok valakit (vagy ő engem). Közös érdeklődés, közös tetszeni akarás, közös döntés volt. Igyekezett mindkettőnk, nem úgy volt, hogy az egyik tartja a seggét, a másik meg a produkciós majom. Nem is szeretem ezt a műfajt.
2020. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#3: Csakhogy mégis ez van elvárva.
2020. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Az csábít, hódít, fosztogat, osztogat, inspirál, konspirál aki akar, manapság nincsenek ilyen elvárások.
2020. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Aki olyannal ismerkedik, az meg is érdemli
2020. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!