Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gazdag pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gazdag pasit elcsábítani?

Figyelt kérdés

Nem a 160 centis, kopasz 50-esekre gondolok, hanem az igenis fiatal, jóképű gazdag pasikra. Nekik már több kell, mint egy fiatal punci.



Van itt olyan nő, akinek sikerült megcsípnie egy ilyen pasit?


Ha igen, hogy csinálta?


Egyéb ötleteket, tippeket is szívesen fogadok :)



2019. aug. 5. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bombanő, kell nekik a kirakatbábu.
2019. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak cicababa csajok jöhetnek szóba náluk?

Csinosnak tartom magam, de nem vagyok cicababa.

2019. aug. 5. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

1. Legyél az esete,mire vágyik?

2. Például ha sportos csajt akar akkor menj edzeni,alakitsd át az étrended,öltözködj nagyon nőiesen,tudj nőiesen viselkedni,nőiesen ülni.

Bontsd ki a hajadat,legyen szép ápolt és hosszú.

Folyamatosan mindig ápolt kell legyél,mindig csupasz és szőrtelen.

3. Legyél kedves nagyon kedves

4. Mosolyjogj sokat

5. Tudjál az ágyban bánni a férfiakkal,tud mi kell.

6. Ne és ezt 72-es betűmérettel, soha ne kérd számon,hogy sokat melózik,hajt és kevesebb ideje van rád.

Mert erre harap és kivág azonnal.

7. Támogasd a céljaiban tehát lelkileg legyél a támasza.

8. Soha ne csinálj hisztit ne féltékenykedj mert akkor is ki fog dobni.


Jó én még nem vagyok olyan gazdag de középosztály szinten vagyok felső közép.

De ugyanezeket mondják el a gazdag sporttársaim is,meg a sikeres férfiak.

2019. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Csak akk ha cicababa vagy
2019. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális kapcsolatra vágysz, és nem play boy macája akarsz lenni, akkor ugyanaz, mint másoknál. Kölcsönös vonzalom, hasonló szellemi színvonal.
2019. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Ahogy látom esélyed sincs, labdába sem rúghatsz egy ilyen feltörekvő cicababa ellen. 😂😅


Jó tanács: add lejjebb az igényeid mert egyedül fogsz megrohadni magányodban, mivel nem vagy se szép, se cicababa se gazdag és pláne nem okos... Mindenki a saját portáján magához mérten keresgéljen!


Soha nem fogsz kelleni egy helyes sportos gazdag pasinak mert észre sem vesznek olyan csúnya és kövér vagy! Nekik teljesen más az ízlésük!

2019. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Legyél társ, mindig, minden helyzetben.
2019. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 168 cm már jó lenne? Vagy még az is kicsi? 46 vagyok még csak és van hajam is.
2019. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen párok általában egyetemeken jönnek össze és akkor még egyikük sem tehetős, ezek a nők lesznek később a feleségeik a majd gazdag pasasnak. Hasonló érdeklődésűek,céljaik vannak.


Akik sportkocsikkal, playmatekkel, cicababákkal járkálnak azok inkább örök playboy-ok, nekik fontos, hogy mutagassák a nőjüket, viszont sokkal ridegebbek ezek ált. futó viszonyok.

2019. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
83%

Az egyik barátnőm férje nagyon jól keres. Úgy ismerték meg egymást, hogy a barátnőmmel mentünk az Andrássy-n lévő Michael Korsba és amikor beértünk ott volt egy pasi, aki kicsit idősebb volt, mint a barátnőm, de nem sokkal. Le sem vették egymásról a szemüket. Majd ez így véget ért, mert a férfi ki sétált.


Amikor legközelebb mentünk szintén össze futottunk vele. Majd már kb. 6× futottunk össze.


Egyszer amikor mentünk ki az autónkhoz a barátnőmén volt egy levél egy szál rózsával. Hamar összeraktuk, hogy a levél és a rózsa kitől van. A levélben benne volt egy telefonszám is.


Amikor hazaértünk a barátnőm felhívott, hogy szerinte felhívja-e a pasit. Én mondtam, hogy szerintem igen. Majd így tett és megbeszéltek egy randit. Majd egyre többet találkoztak ezek után összeköltöztek.


Majd nyáron együtt mentek nyaralni Párizsba, és mintha egy film lett volna megkérte a barátnőm kezét az Eiffel-torony tetején.


Következő nyáron pedig esküvő lett. Azóta megszületett az első gyerekük Lilien.

2019. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!