Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy egy lánynak nem tudtátok megfelelően kimutatni, mennyire tetszik nektek és a viselkedésetekből ő inkább azt vette le, hogy nem kedvelitek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit bénáztatok el? Hogy próbálkoztatok nála?
2020. máj. 20. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Ki nem tudja kimutat az érzéseit, ha tényleg szeret valakit?
2020. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát- mondá a közmondás.
2020. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3: ?

Fogalmam sincs, hogy jött ez most ide....

2020. máj. 20. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy én gondoltam azt egy fiúról hogy tetszem neki csak félénk, közben meg egyáltalán nem is jöttem be neki.Én értettem félre minden viselkedését, mivel odáig voltam értem, de ez már szerencsére a múltban történt.Sok ilyen szituáció fog még megtörténni velünk.Nem szabad sokáig keseregni, túl kell képni rajta, a jövő felé kell nézni.Olyan személyt kell keresni aki kölcsönösen érdeklődő.
2020. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!