Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért voltam ekkora k*csög?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért voltam ekkora k*csög?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akiről röviden annyit, hogy eszrevettem, hogy kicsit tetszem neki. Abban az időben kicsit egyedül éreztem magam, és szükségem volt valakire. Szóval nagyon kedves voltam vele és egyre több időt töltöttünk együtt. Aztán amikor rajottem, hogy oda van értem, és konkrétan képes nekem bármit megtenni, rajottem h ez így nem lesz jó mert amúgy nem tetszik kicsit se, soot. Ő állandóan nyomult, velem akart időt tölteni, ilyen direktbe sztem meg soha nem nyomultak rám. Amúgy az elejen nem is gondoltam veszesnek, de Kiderült h elég kis szerencsétlen személyisége van és tul növényevő (számomra ez nem férfias). Aztán ilyen közös ismerősök elkezdtek kerdezgetni h mi van köztünk. Na én ekkor teljesen rosszul lettem, és egy elég bunkó felszínes dolgot beszoltam a srácnak, amire nem is gondoltam volna de megsértődött, bocsánatot kértem tőle, de utána hála istennek már nem nyomult, sőt most láttam hogy már facebookon is kitorolt lol :D de nem értem h bennem mi játszódott le, ennyire egyedül éreztem volna magam, vagy mi? 19L

2020. máj. 21. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Ez nagyon sok mindent megmagyaráz. Röviden a hatalom érzete borította el az elmédet.

2020. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

Szerintem nem voltál magányos. Sőt, igazából szimpatizáltál a fiúval, csak mikor rájöttél, hogy vele nem lehet fancy-zni a csajszikák előtt, dobtad ezt a rendes srácot. Ő járt jobban :D

Majd ne lepődj meg, ha neked egy tirpák senkiházi jár, akivel lehet menőzni, de előrébb lesz neki minden más, aztán ez a srác meg egy remek férj lesz addigra más :)


N

2020. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Probléma megoldódott.
2020. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenki elköveti legalább egyszer azt a hibát, hogy olyan ember figyelmét fogadja el magányában akitől igazából nem is akar semmit.

De mondjuk neki miért szóltál be azért, mert mások kérdezgettek azt nem igazán értem. :D

2020. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Jól járt a srác, igy majd valaki másnak kell szenvedie melletted.


Amúgy ha letiltott és hagyott a francba, akkor volt benne férfiasság és büszkeség.

2020. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Még a czigány nők sem viselkednek így.
2020. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsés a srác hogy megszabadult tőled.
2020. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
100% szánalom
2020. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ennyire nem kéne leirni engem mert 1,ossze voltam zavarodva, sok negatív vélemény ért akkor és kevés olyannal tudtam találkozni aki tényleg szeret 2,nem biztos h én tényleg bejottem neki, erre bizonyíték nincs
2020. máj. 21. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nemkell mentegetőzni, ez az egész undoritó
2020. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!