Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban ekkora szemétláda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ekkora szemétláda voltam? Vagy itt most mi a frászt kellett volna csinálnom? Ex-es szitu!

Figyelt kérdés

Az az alaphelyzet, hogy 2017 tavaszán elkezdtem jóba lenni egy egyetemi szaktárs csajjal (O), akivel igazából "haverok" voltunk, de tetszettünk egymásnak. 2017 nyarán viszont találkoztam álmaim lányával, akivel szinte azonnal elkezdett alakulni köztünk valami (F)


O-val megbeszéltük, hogy nyáron lejön hozzám vidékre pár napra és elmegyünk kirándulni stb. Viszont ezt F miatt lefújtam, mert nyilvánvaló volt, hogy nem csak kirándulgatni akar O. Ezt persze O zokon vette, hogy F lecsapott a kezéről. F pedig zokon vette, hogy O minek akar én hozzám jönni.


F-vel össze is jöttem, de a köztünk lévő 200km távolság miatt 1 hónap után szakítottunk. Pár hónappal később O visszamászott a képbe, és lefeküdtünk, majd "együtt voltunk" kb 2 hónapig. (Borzalmas "kapcsolat volt"). Ekkor rájöttem, hogy nekem F kell, és szerencsére ő azóta feljött BP-re tanulni, és megszűnt a távolság, 10 hónapja vagyunk együtt most, és nagyon jó vele lenni, boldogok vagyunk.


Viszont O továbbra is "barátkozni" akar, írkál, suliba idejön hozzám. És ez persze nem tetszik F-nek. F szépen megkért, hogy ne beszélgessek vele, ne találkozgassak vele, AMIT MAXIMÁLISAN MEGÉRTEK. Nem írtam vissza O-nak egyáltalán, nem szóltam igazából hozzá, de nem adta fel, és ha nem válaszoltam akkor is írt és írt...


Ezért úgy döntöttem, hogy nem fogok a barátnőm háta mögött beszélgetni vele, mert jobban szeretem F-et annál, ezért elmondom neki, hogy nem szeretnék vele beszélgetni, találkozni stb. Ez meg is történt, de mivel ő eléggé lelki sérült sajnos, baromi rosszul esett neki és hónapok óta panaszkodik a barátainak, hogy én megbántottam és F milyen gyerekes, hogy nem lehet barátkozni. Ezt rendszerint vissza is hallom, meg hogy milyen .farok. vagyok.


Most itt lett volna más megoldás??? Őszintén.


Tényleg olyan aljas szemétláda vagyok? Próbálom helyretenni ezt az egész szitut, de O az őrületbe kerget már... 2 hónapig sem voltunk együtt és egy jó pillanatunk sem nagyon volt együtt.


21F ~ 19L (és 22L)


2019. jan. 11. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Megdugtad és szívattad azt a lànyt, aki valószínűleg teljesen beléd volt esve, azutàn meg simán szakítottál vele, amikor újra képbe jött a másik. Igen, elég szemét voltál.
2019. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem jól cselekedtel. Arról meg nem tehetsz, ha O egy lelki nyomorult.
2019. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem voltál szemétláda. Arról nem tehetsz, ha a másik így viselkedik.
2019. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jól kezelted a szitut, helyesen cselekedtél. O-nak vannak gondjai.
2019. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Sztem nem vagy aljas szemétláda.N
2019. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"F milyen gyerekes, hogy nem lehet barátkozni"

Haha, ezen felrohogtem! Micsoda kis szipirtyo ez az O.

Olyan embernek tunsz, aki igyekszik mindenkivel tapintatosan banni. Ez nagyon szep toled, csak ez a hozzaallas sokkal tobb szenvedest szul, mint ha neha bizony odacsapnal az asztalra es radikalisabb donteseket hoznal.

Helyezzuk mas megvilagitasba a dolgot: O. bantani akarja a baratnodet. Tonkretenni. Legyozni. Artani neki. Es te ezt hagyod, mert felsz azon az aron megvedeni egy szerettedet, hogy valakit megserts. Kuldd el egyszer ugy igazan az anyjaba, mondd neki, hogy a kozos baratoknak ne mereszeljen pletykalkodni, majd TILTSD.

A jo szandekoddal tobbet artasz, ezt kell nagyon erosen tudatositani magadban. Teljesen mindegy, hogy a baratnodet rablok fenyegetik az utcan vagy egy ravasz no szovi ellene a halojat. Mindegyik fenyegetes, kezeld is ugy.

2019. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem voltál szemétláda. O-val legjobb lenne minden kapcsolatot végleg megszakitani.
2019. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én hasonló szituval jártam volt barátnőmmel. Neki is folyamat írogatott egy haverja, aki (én mindig mondtam neki, hogy szerelmes belé a srác - de én fogadjam el, ő tudja kezelni a helyzetet és ő (mármint a barátnőm) amúgy sem akar tőle semmit). Persze a srác mindig képbe került, hogy folyamatosan figyelt engem, ha az utcán más lánnyal látott, már telefonált a barátnőmnek, hogy én ezt és ezt csinálom. A haverjai folyton kreálták a történeteket, és tolták a fejébe, ő meg esett nekem folyamat. Míg nem annyira elharapództak a dolgok, hogy szakítottam vele, tiltottam mindenhonnan, 1 hétig küldte az sms-eket, napi szinten hívott stb. Végül találkoztunk, és mondtam neki, hogy egy feltétellel vagyok hajlandó eleve szóba állni is vele, ha TILTJA ezt a haverját. Ő azt mondta, hogy tiltja. Hittem neki. Később a városban megállított a haverja, hogy én mit képzelek magamról, ők haverok és nem tilthatom el tőle. Ekkor felhívtam a csajt, hogy találkozni akarok vele, megkérdeztem, hogy itt van -e a telefonja, mutassa meg, hogy tiltotta. Persze itt már nem volt itt a telefonja, és amúgy is hogy kérhetek tőle ilyet, hogy ő csak úgy tiltson valakit( EGY OLYAN EMBERT AKI FOLYTON ÁSTA ALATTUNK A FÁT!!!), miközben előtte megígért nekem fűt fát, hogy mindent meg fog tenni, csak fogadjam vissza. Na ekkor undorodtam meg tőle, és azóta tiltottam mindenhol, mind hívás, sms, face, insta, még email címét is tiltottam. Úgy,hogy nem akarsz esetleg így járni, mint a volt barátnőm, azt javaslom, hogy tiltsd le te is, ha különösebb érdeked nem fűződik (Vagyis hát annyi érdeked ,hogy ezzel kockáztatod a barátnőddel való viszonyt), akkor tiltsd is le. Az meg, hogy másnak miket mond.. Az éremnek mindig két oldala van. Értelmes ember nem ítél el 1 oldal alapján, aki meg igen, azért nem is kár.. :)

Nekem is mindig a barátnőm sajnálták, mert előadta a dolgokat, aztán kinyitottam a számat és egyből fordult a kocka. Én eddig azt hittem, hogy csak filmekben vannak szelepes nők, de ezzel a lánnyal megjártam a poklok poklát is és teljesen elvesztettem a bizalmam. De bocs ez rohadt hosszúra sikeredett és voltak kiugrások is..

2019. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 Biztosan tapintatból bírt ki vele 2 "borzalmas" hónapot. Illetve nem, a csaj egy erőszakos fenevad, aki ráerőltette magát a kérdezőre....

Ez a "ha nincs ló, jó a szamár is" tipikus esete. O is hibás, mert többet ért neki egy farok a büszkeségénél.

2019. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Farok? FIú vagyok.
2019. jan. 11. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!