Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért voltam ekkora hü*lye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért voltam ekkora hü*lye? Hasonló helyzetben vki? Kell a jó, kell a rossz KELL!

Figyelt kérdés

Majdnem 04éves voltam mikor összejöttem a barátommal, 3év 8hónap után ott hagytam egy másik fiúért akivel 2hétig jártam, azt is kitettem mert meguntam, buz| volt nem szó szerint.

A volt barátom mindent megadott nekem, mindent megtett értem, és nagyon szeretett.Fél cigány volt.De az biztos soha nem lesz még egy fiú aki így szeret majd engem.

Sokat tűrt nekem.Sokszor beszéltem vele, csúnyán.Megis ütöttem.Ő annak ellenére szeretett és kibékültünk.

Fél éve hogy vége, de még mindig hiányzik.Nagyon szerettük egymást.

Én még most is nagyon szeretem.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Szerintetek lehetetlenség hogy újra kezdjük?

Már lehet hogy igen, hisz sem interneten nem beszélünk.Új telefonszáma van.Van neki egy roma barátnője de biztos hogy nem szereti, tuti hogy engem szeret,Érzem!:(


2010. okt. 21. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem 04 éves voltál? :) Korán kezdted:)
2010. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gratulálok. remélem nem fogad vissza.
2010. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14* bocs
2010. okt. 21. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a buz| volt nem szó szerint nagyon meggyőző volt, ebből tanulni kell, nem szabad máskor ilyenekkel kezdeni.

Másik, hogy ne üsd a fiúkat, mert azt ritkán hálálják meg.

Ha van annyira csicska még a végén visszafogad. :)

2010. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért azt senki nem kérdezi meg miért kapta, talán ha belegondolok volt rá okom.
2010. okt. 21. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Fuhh, ha magyar vagy, akkor előbb gondolkozz el ezen a félcigányos-cigányos dolgon! Akármilyen volt veled, azért adhatnál magadra! Na, mindegy... csak gondolj bele, hogy nem csak ő van, hanem a rokonai, meg hogy azok milyenek lehetnek! Ne kezdd vele újra, keress egy magyar srácot!
2010. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!