Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is komplett ribi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is komplett ribi a csaj?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy csajjal még 2 éve, kapcsolatot kerestem, de csak szexkapcsolat lett belőle. A csaj se szó se beszéd lelépett az életemből ès meg sem indokolta, hogy miért. Most meg elkezdett ismerkedni a legjobb barátommal. Most végigdugatja magát a barátaimmal??
2020. máj. 22. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen,aztán a végén egy nagy közös szexpartit akar.
2020. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ribi, mert a barátoddal is szexelne? Nem volt a csajod.
2020. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ribizlinek tűnik, de sok jogod nincs fennakadni ezen. Te is csak szexkapcsolatban voltál vele, az ő dolga kikkel kavar.
2020. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ribi?

Érdekes, mindig akkor lesz ribi valaki, ha lelép és mással van.

2020. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet akartál volna, akkor a te bajod hogy szexkapcsolat lett belőle. Nekem volt, hogy utólag vágta valaki a fejemhez ezt, mikor meg se kérdezte, hogy akarnék e vele kapcsolatot és semmi jelét nem adta. Ha úgy viselkedett volna, mint aki kapcsolatot akar és kinyitja a száját, akkor felőlem akár meg is próbálhattuk volna, nekem jó volt a szexkapcsolat is, minek pattogtam volna, ha nem látom értelmét.

Nem kell durcizni, ha elszúrtad. Amúgy meg sose jártatok, nem tartozik neked semmivel.

L

2020. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem volt ribi, amikor veled dugott, csak miután lecserélt? Érdekes gondolkodásod vany
2020. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: Semmi érdekes nincs benne. A szokásos hozzáállás.

Ribi -> dugnék vele, de ő inkább mással

2020. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!