Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölhetett ki 5év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölhetett ki 5év után?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom 5 évvel ezelőtt. Ellaposodott, beleuntunk, nem igazán tudtuk még mit hogyan kell egy párkapcsolatban, így vége lett. Higgadtan zártuk le, semmi veszekedés, úgymond közös megbeszélés alapján.


Ismerősök maradtunk neten, talán 1x beszéltünk kb 2 év után, de semleges volt. Nekem ezelatt az 5év alatt volt 2 kapcsolatom, az egyik másfél, a másik majd'2 évig tartott, és jelenleg egy fél éves kapcsolatban vagyok. Neki ezalatt az 5év alatt (tudtommal és az ismerőseim szerint) sem volt senkije.


Az említett exemnél nem likeoltam soha semmit, ő sem, tehát tényleg csak ismerősök maradtunk.

Múltkor összefutottunk, de köszönni se köszönt. Mára meg feldobta a facebook az ismerős ajánlások közé, hogy jelöljem ismerősnek, magyarán kitörölt. Oka nem igazán volt, szóval meglepett.


Van ötletetek miért csinálhatta ezt?

Én 25,ő 28 éves.


2020. máj. 24. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap unatkozott és "tisztogatást" csinált az ismerős listáján. Néha én is csinálok ilyet. Kitörlöm akikhez semmi közöm sincs, akire alig emlékszem, akinek az élete nem érdekel...

Köztetek semmi kapcsolat nincs. Szóval kitörölt. Mit foglalkoztat téged?

2020. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Én például sose töröltem le egyik exem sem, mert bunkóságnak tartom, de tény nem is volt jó nézni, ha pl bedobta valamiért a fb

Úgyhogy gondolom nem akar már ismerősként látni, emlékezni rád hisz mégis csak a múlt

Sok fiú ilyen egyébként, engem volt aki letiltott pedig én sem írtam/lajkoltam neki semmit

2020. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha köszönni sem köszönt neked... akkor miért csodálkozol h kitörölt az ismerősei közül..?
2020. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Két olyan exem is van, akik ha eszembe jutnak, konkrétan elkap a dühroham.

Amikor az ember aláássa az önbecsülését, és próbálja menteni a menthetőt, ő meg csak röhög rajtad, mennyire szánalmas vagy....valahogy idővel nem igazán kíváncsi egy ilyenre az ember.

Akkor nagyon szerettem, mára kifejezetten dühít.

Mégis mit vár, élete végéig lájkolgassam, mennyi pasassal csináltatja fel magát, és mennyire élvezi az életet?

Nem, hogy nem köszönnék nekik, talán még le is köpném őket, annyi év után....

2020. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A napokban két kolégámat töröltem ki. Normálisan viselkedtem velük, volt, hogy vittem nekik sütit, pizzát, és ennek ellenére néha elég bunkón viselkedtek. Úgyhogy mikor folyton feldobta a messenger, vagy a fecebook, hogy elérhető, én meg látni sem akartam őket, akkor hirtelen felindulásból kitöröltem mindkettőt.

De volt olyan exem, akit azért töröltem,és le is tiltottam, mert miután szakítottunk, utána az ismerőseimnek és 1 hónap után az új páromnak is elkezdett írogatni.

2020. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem kíváncsi már egyáltalán az életed közösségi oldalon megosztott pillanataira sem. Ennyi.
2020. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!