Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 év korkulonbseg. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lüszim kérdése:

9 év korkulonbseg. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon kivancsi lennek a velemenyetekre

Én egy 28 eves no vagyok, es van egy 9 eves lanyom. Megismerkedtem kozelebbrol egy fiuval. A családom is ismeri kis kora óta. Tudtam hogy fiatalabb tőlem, mikor elkezdtunk talalkozgatni. Persze nem hoztuk egybol nyilvanossagra. Ido kozben teljesen bele szerettem, viszont kiderult hogy o hazudott a korarol. Nem 25 éves hanem 19. Egyaltalan nem latszott rajta h ilyen fiatal. Se külsőre, se belsore. Most nem tudom mit tegyek. Ha felvallalom félek a csaladom reakciojatol. Ti mit gondoltok erről?



2020. máj. 24. 20:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a többségével egyet értek.

El sem hiszem hogy ilyen helyzetbe hozott, rossznak erzem most magam, de nem gondoltam hogy személyit kene kernem tőle. 5 honapig ment a hazugsag, most elmondtam neki hogy nagyon sajnálom, de igy nincs kozos jovonk barmennyire is fajdalmas.

2020. máj. 25. 02:59
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként már abból is látszik, hogy egy éretlen hülyegyerek, hogy hazudott a koráról. Ha igazi férfi lenne, akkor vállalta volna az igazságot meg annak a következményeit.
2020. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!