Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, ti hogyan szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, ti hogyan szoktatok együtt aludni?

Figyelt kérdés
18-22 évesek, ha a párotoknál alszotok akkor hol és hogyan szoktatok aludni? Tehát például ha a párotoknak egyszemélyes ágya van, akkor ott elfértek ketten, vagy hogyan szoktátok megoldani az együttalvást?

2020. máj. 24. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Nekem nagyon nagy kétszemélyes agyam van,nagyon kényelmesen elférünk rajta ketten,neki egy nagyobb egyszemélyes agya van,ahol szinten jól elférünk,mert teljesen jól és pihentetoen tudunk osszebujva aludni :)

21N

2020. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a jó :) Nálunk az a baj, hogy mindkettőnknek 1 személyes ágyunk van, és nem tudjuk hogyan oldjuk meg, még nem aludtunk együtt de nemsokára, tervben van.
2020. máj. 24. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát egyrészt pl ha van egy nagyobb szivacs/matrac akit le lehet rakni a földre akár ott is, még izgalmas is lehet,olyan "táborozás" feelingje van.

Nekem most nincs barátom, az ágyam 180×200 cm tehát eleg kényelmes és nagy így spec nálam nem lenne problema, de minden megoldható.

Hosszabb tavon amúgy érdemes pehet elgondolkodni egy franciaágyon (nekem is 19 éves koromban lett). Egyreszt mert ágyat nem 1-2 évre vesz az ember, hanem hosszútávra, másrészt mert egy felnőttnek egyedül is kényelmesebb egy nagyobb ágyon.

De persze amíg ez nem megoldott, matraccal/szivaccsal lehet próbálkozni pl.

2020. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk azért lett egyszemélyes ágy, mert mindkettőnknek elég kicsi a szoba, egy franciaágy min. a felét elfoglalná oldalirányban.
2020. máj. 24. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kétszemélyes ágyam van, de a páromé csak egyszemélyes. Viszont van egy plusz kétszemélyes matraca, ilyen összecsavarhatós elfér-a-szekrényben típusú (nem tudom mi rá a megfelelő kifejezés), ha nála vagyunk, lerakjuk a földre és azon alszunk.
2020. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, azért én is arra készülök, hogy ha együtt alszunk, akkor vagy mindketten matracon, de külön-külön nem.
2020. máj. 24. 23:11
 7/8 anonim válasza:
100%
Mi kb fél éve vagyunk együtt barátnőmmel, kb 2 hónapja a hétvégéket kivéve mindig együtt vagyunk és a kapcsolat eleje óta amikor együtt vagyunk akkor mindig nála. Ott két személyes ágy van, viszont szilveszterkor egy barátunknál voltunk ahol egy személyes ágy volt nekünk, abból is a kicsi fajta és mivel elég magas vagyok az nekem egyedül is elég kicsi :D szóval barátnőm ráfeküdt az ágyra, én ráfeküdtem az ágy legszélére, átkaroltam és kapaszkodtam az ágy másik szélébe hogy ne essek le 😂
2020. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, max oda tolom az ágy mellé közvetlen a matracot, ha már esek álmomba legalább ne fájjon 😂😂
2020. máj. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!