Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benned felmerült már a gyanúja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benned felmerült már a gyanúja annak, hogy a párod csak érdekből van veled?

Figyelt kérdés
Például a tested, vagy a javaid miatt, vagy mert jó téged mutogatnia másoknak, mint párját. Hogyan bizonyosodtál meg?

2020. máj. 25. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki érdekből van a párjával, mert jó vele, mert tetszik neki, mert jól érzi magát a közelében, mert szép, okos, megbízható....
2020. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen nyilvánvaló, hogy nem erre gondoltam.
2020. máj. 25. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gyanúm már volt, hogy egy csaj csak azért akart összejönni velem, mert jobbat nem talált. Nem is lett belőle semmi. Ez is egyfajta érdek lett volna.


F

2020. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Én érzem, hogy társak vagyunk.
2020. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem esetében megfordult a fejemben, később kiderült hogy igazam is volt.
2020. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez mindegy, a lényeg, hogy egyezzenek az igények. A gond akkor van amikor az egyik többet lát bele a kapcsolatba annál mint ami az valójában.
2020. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Mivel a fél családom kihalt, és egyedül maradtam a házunkban, mindig felmerült bennem a gondolat, hogy az a 2 férfi, aki hozzám költözött és egy ideig az életem része volt, vajon a lakhatását akarja velem megoldani?

Első esetben neki otthon fűtése sem volt, mert a szülei ittak. Ő akkor se költözött el tőlem, amikor 4 év múlva szerelmes lettem valakibe és megmondtam, hogy menjen el. Nem dobtam ki azonnal, mert épp otthagyta az állását, de fél év múlva úgy kellett neki összecsomagolnom és életveszélyben voltam.

A második esetben nem vagyok biztos benne, hogy a lakhatás miatt költözött ide, sőt, egy-két megjegyzése alapján arra következtettem, hogy élete egyik legnagyobb álmát adta fel miattam, amikor lemondott a saját lakásról. Akkoriban már csak pár lépés választotta el attól, hogy hitelt vegyen fel és saját lakást vásároljon. Nagyon jó fizetése volt, de miután hozzám költözött, az én házam vitte minden pénzünket, ő csináltatta meg a fűtésemet is. Akkoriban halt meg nagypapám és a házát fel kellett újítani, kifesteni, laminált parkettát lerakni eladás előtt és nő létemre egyedül csináltam mindent, időnként az idős apukám segített, a párom soha. Arra nem volt pénzem, hogy mással csináltassam. Éjfélkor értem haza, mert munka után mennem kellett házat festeni. Akkor lett elegem, amikor a nemrég hozzám költözött párom éjfélkort, mikor már a festés után hazaértem és mosogattam a halom szennyes edényt, mert ő munka után nem ért rá mosogatni a sok számítógépezés miatt, szóval átölelt, hogy vasaljak neki. Mondtam neki, hogy ott a vasaló. De ő nem tud vasalni. Átgondoltam, vajon ki vasalt rá, amíg éveken át albérletben lakott. Felajánlottam, hogy megtanítom. Erre faképnél hagyott és kivasalt magának, azóta is magára vasal. Aztán egy nap mondtam neki, hogy nem bírom egyedül a felújítást és hogy ő nem segít soha. Azt mondta, nem az ő háza és biztos, hogy ha az övé is lenne, segítene. Felajánlottam neki, hogy vegye meg tőlem a felét. Húzta a száját. Akkor mondtam neki, hogy akkor neki adom a felét, de ez így nem élet és így nem lesz közös életünk sosem. Akkor azt mondta, nem kell neki a házam és onnan kezdve segített mindenben, a festésben is, a parkettázásban is. Amikor eladtuk nagyapám házát, akkor abból neki is volt haszna. Mert 10 éven át a harmadakkora fizetésem ellenére is minden kiadásunkba be tudtam szállni 50%-ban, így lett autónk, így lett esküvő és lagzi és a rezsinek is álltam a felét mindig. A fillérezgetéssel akkor álltam le, amikor már gyerek is volt. De azóta is fizetem szerintem mindennek a felét, csak már nem könyvelek. Az érdek része akkor nagyon durva, ha csak érdek van. Nem titkolom, hogy számomra az is érdek volt, hogy ne lakjak egyedül, mert családtagok híján én nem tudtam volna egyedül fenntartani a házat. A házasságnak is egy része a gazdasági érdekközösség. Ez jóval tartósabb és nagyobb összekötő erő, mint az érzelmi része.

Én már csak anyagi érdekből vagyok vele együtt, de régen nagyon szerelmes voltam. De ez utóbbi elmúlt és megdolgozott érte, hogy elmúljon.

2020. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A paromnal nem, de hirtelen fellangolo regi baratsagoknal igen. Nem csak ugy, hanem eleg valoszinuleg jo okkal.
2020. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!