Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek nem hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek nem hiányzik az hogy a normális fiúk közvetlenebbek legyenek, többször szólítsanak meg akár buszmegállóban stb? 23/F

Figyelt kérdés
Egy szép, aranyos mondta hogy kb. sosem szólította le útbaigazításon kívül senki. És csak a munkások füttyögtek utána.

2018. nov. 15. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem hiányzik, pedig életem során engem is max ha 3x szólítottak le utcán az építőmunkásokat meg kancigányokat leszámítva. Engem ne szólítgasson le senki, majd ha ismerkedni akarok, akkor odamegyek hozzá én magam.
2018. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ismeretlenül kb. senki nem mer, nem akar így próbálkozni a suttyókon kívül. De szerintem ha normális egy srác akkor beszélgetni miért ne lehetne így random módon. Szerintem szebb lenne a ,, világ ". Legtöbben annyira gátlásosak az idegen emberekkel, és ezen kellene valahogy változtatni. Szerintem nekem normális megjelenésem van, helyesnek mondanak a lányok stb. de a kutya se szól hozzám sosem a hajléktalanon kívül. Kb. két alkalommal rám mosolyogtak lányok az elmúlt fél évben. Nem várom el hogy odajöjjenek hozzám.

Annyira robotikus világban élünk, általában mindenki szemellenzőben járkál, nem figyelünk eléggé a többiekre.

2018. nov. 15. 21:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt gyk-n jópáran írták már hogy nehogy leszólítgassák őt. Én megértem hogy elég sokakban negatív élményeket hoz fel ez az egész. Vagy részeg bácsit, vagy suttyó paraszt srácot aki játssza az eszét és még sorolhatnám. Én jelen esetben egy teljesen normális srácról beszélek akivel el lehet beszélgetni és nem a problémáit ecseteli hanem érdeklődik (és nem faggatózik)
2018. nov. 15. 21:44
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Lányként lányokkal szívesebben beszélgetnék, mint random kanos faszikkal, akiknek szebb lenne a napjuk, ha fincsi sunákkal pofázhatnának a buszon.
2018. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

férfiként nem értem, hogy miről szeretnél beszélgetni random idegenekkel


azonkívül, hogy pinájuk van


időjárás?

2018. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

hát sajnos ilyen buta emberek vannak ,régen is azok voltak.

ha valaki őszintén mond valamit,nem csak így utcán.akárhol

akkor az nem jó mán senkinek.nincs benne semmi extra.

de ha átbasnak mint xart a palánkon az már baromi izgi.

ez kell nekik.hát tessék ezt kell csinálni.

akkor már bárkivel szóba állnak hidd el.

bármilyen óriási baromsággal oda lehet menni,csak ne legyen feltűnő

hogy kamu.de


de még jobb ha álláshirdetést adsz fel.

2018. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát neked ott felettem 2ővel aztán nagy fantáziád lehet.:)

aki meg kiírta ezt apám.

jól betaláltad az antiszociális idióta népséget. :)

2018. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6-7 téged most valamiért úgy képzellek el, hogy így magadban beszélsz az utcán, és az emberek próbálnak kikerülni
2018. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

látod milyen ostoba vagy :)

totális bezárkózott antiszoci marha.

2018. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiányzik, nem tudom az ilyen megnyilvánulást komolyan venni. Azt gondolnám hogy kamu és ott röhögnek rajtunk a haverjai valamelyik bokorban.

Nem tudnék közvetlen lenni.

2018. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!