Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ember reális képet tud magáról állítani a külsőt illetőleg?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Saját magával szemben soha nem tud reális lenni. Semmilyen téren.
2020. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen tud, ha megfelelő önismerettel és énképpel rendelkezik valaki.
2020. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes dolog.

Általában a tükörbe sokszor a legelőnyösebb képet vágjuk, ha belenézünk, v. úgy állunk be elé. Nem látjuk, ismerjük magunkat, mikor gesztikulálunk, beszélünk, kacagunk. A fiúk általában vékonyabbnak, a lányok teltebbnek látják magukat a valóságnál. Aztán akit mindig dicsértek gyerekként, az jobban bővelkedik önbizalomba, szebbnek-jobbnak látja magát, akit pedig nem, az alulértékelheti magát. Szóval 100%-osan biztosan nem.

2020. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez szubjektív dolog. Azt nyilván látod, hogy kövér vagy, izmos vagy, milyen színű a szemed, stb.
2020. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Vagy rosszabbnak látja magát a "tükörben" vagy sokkal jobbnak.

2020. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyha van onkritikaja es egeszseges onbizalma akkor igen tud
2020. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert csak egy szemszögből látod a dolgokat és neked is van egy ízlésed. Lehet hogy te magadat csúnyának látod de más szépnek lát, vagy fordítva.
2020. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a tükör + a visszajelzések együttes segítségével igen. Nyilván releváns visszajelzésnek nem kedves családtag, barát stb. elfogult véleményét tekintjük...

Én tükörbe nézek, állhatok bárhogy, vághatok bármilyen fejet, csinálhatok akármit, sz.r az egész. A férfiak legjobb esetben is csak levegőnek néznek, észre sem vesznek. Elég egyértelmű. De már gyerekkorom óta az volt, ha annak rendje és módja szerint lesz.rtam anyuci, mamika, kedves tanító néni és társai véleményét.

2020. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tud, főleg, ha érzi magán azt a munkát, amit a külsejébe tett. Én sem attól érzem magam jól vagy jónak, hogy mióta megszülettem, csak vagyok, mint egy nagy határ szar, hanem hogy mennyi munka, utánajárás és megtartóztatás van abban, hogy legyek valami ne csak belsőre.
2020. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!