Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális ha én tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális ha én tartós kapcsolatot akarok egy tőlem idősebb férfivel, de nekem még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Én már tehernek érezném magam, hogy ennyi évesen még nem volt komoly kapcsolatom, viszont nem akarok alkalmit se egyéjszakást, inkább a tartós kapcsolat vonz, de mondjuk egy 28-24 éves férfinek lehet nincs kedve egy lánnyal mindent a nulláról kezdeni.

21 vagyok



2020. ápr. 20. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent a nulláról kezdeni? Mi mindent? Nem kell a párkapcsolati létet túlmisztifizálni. Együtt vagytok, jól érzitek magatokat, a dolgok meg jönnek maguktól. Pár hét, legfeljebb 1-2 hónap után minden további nélkül elvan az ember egy párkapcsolatban, mintha mindig is ezt csinálta volna. Nyilván vannak olyan lépések, amik elsőre furcsák valakinek, vagy nehezen megléphető dolgok, pl. egy összeköltözés, de ha olyan párod van, aki segíteni igyekszik téged, és megértően áll hozzád, az úgyse fog semmit erőltetni.
2020. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan 24-28 évesek akik szintén a nulláról indulnak, bár nem tudom mit értesz ez alatt! Érzelmi itelligenciája mindenkinek van, kortól függetlenül! 21 évesen nyílván tudsz kezdeni valamit egy partnerrel, ismerkedni, beszélgetni! Szex terén is lehet némi fogalmad, nyugodtan összejöhetsz kortól fúggetlenül olyan emberrel akihez vonzódsz és viszont!
2020. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, egy felől nem vagy teher csak ha magadat annak gondolod mert akkor tudat alatt elhiszed és minden csak rosszabb lesz. Hidd el h nem minden 28-34? Éves férfi se egy kapcsolat szakértő ha te nem mondod lehet nem is sejtenek h nem volt még úgy senkid. Amúgy is minden kapcsolat más és más nem sablon alapján megy. Fiatal vagy nem is gondolnád hiánya vannak ugyan ebben a helyzetben 21evesen fiúk lányok vegyesen. Nulláról meg alapból minden kapcsolat úgy indul Max az előzőbol megtanultad h mit nem akarsz a következőtol és kicsit jobban tudod h mit akarsz. Ha találsz valakit ne parazz annyira, a másik is ugyan úgy zavarban lesz az elején. Én 27evesen probléma nélkül járnék veled ha tudnám ha nem h nem volt még komoly kapcsolatod előtte és ezzel kétlem h csak én lennék így, szóval nyugi. És hidd el akivel osszejosz inkább aldasnak v ajándéknak fog gondolni mint sem tehetnek. F/27
2020. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen reális. Én 23 vagyok, most vagyok fél éve együtt a párommal, előtte nem volt 2 hónapnál hosszabb kapcsolatom. Szerintem sokkal jobb komolya kapcsolattal kezdeni. Viszont azzal számolnod kell, hogy ha 28-tő felfelé keresel, ott 2-3 éven belül gyerek is kell - bár ezt is embere válogatja.

Senkit se fog zavarni, ha tapasztalatlan vagyok, akármilyen téren.

2020. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Korodhoz képest a 24-28 éves férfiak még nem öregek. Nyugodtan ismerkedhetsz velük, hiszen többnyire megfontoltabban gondolkoznak. Van némi megtakarításuk, esetleg lakásuk, komolyabban veszik az életet.

Ffi.

2020. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy teher lenne, én még örülnék is neki, bár nekem is csak 2 kapcsolatom volt jóval tapasztaltabb lányokkal, így nekem is újdonság lenne. De nagy szerencse is kell hozzá, hogy rögtön elsőre megtaláld azt, akivel leélnéd az életed

25/F

2020. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már máshol is leírtam, de szerintem a kapcsolatoknál elsősorban nem az számít, hogy hány éve vagy kapcsolatban, hanem hogy hogyan kezeled/mennyire vagy érett rá.


Szerinted kinek van reálisabb esélye egy jó kapcsolatra, egy olyan lánynak, aki 14-15 éves kora óta kapcsolatban van, de csak pár hónapos együtt fagyizós, moziba menős tingli-tangli dolgokban volt benne, és bárkit beenged az életébe, csak pasi legyen, vagy egy 21 éves lánynak, akinek nem volt még kapcsolata, de tudja, mit keres, hosszú távon gondolkozik, hajlandó fejlődni, és esetleg kommunikálni is tud a párjával? Na ugye.

2020. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kerdest olvasva hirtelen azt hittem, egy középkorú emberrel akarsz komoly kapcsolatot. 24-28 éves férfiak hozzád pont korban illők, nem "idősebbek".

Nincs ezzel semmi gond, mi is lenne? Nekem inkább a fordítottja lenne a fura. Nekem sem volt sokáig komoly kapcsolatom, nem voltam szerelmes. Most 22 évesen vagyok először, és egyből komoly kapcsolatom van, előtte semmi kaland. Nekem ez így van rendjén. Semmi, de semmi hátrányom nem származott belőle. Ne érezd magad te se tehernek. A legtöbb szükséges skillt egyedülállóként is ki tudod fejleszteni. Ha majd nagyon szeretsz valakit, úgyis jól helyt fogsz állni egy komoly kapcsolatban is :)

2020. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lett nekem 20 évvel fiatalabb nővel 10+ éves kapcsolatom. De nem úgy, hogy mi ösdzejövünk, mert összeillünk, és nagyon akarjuk.

És semmi ilyesmire nem gondoltam, hogy ő most párkapcsolatok az, vagy szexben a nullán áll.

Csak úgy lassan oda sodródtunk.

A baj nem is korral volt, hanem, hogy párkapcsolatilag a végén is a nullán állt.

De az más történet.

2020. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!