Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ha akármit szeretnék, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ha akármit szeretnék, az sose fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy így 27 évesen már sok mindenről lecsúsztam. Úgy látszik a szerencsétlen státuszt felnőtt korban is sikerült megőriznem, és gyanítom hogy sajnos ez így is fog maradni. Olyan csak a filmekben létezik hogy egy szerencsétlenből hirtelen menő lesz mások szemében, vagy jobb. Eddig se munkában, se párkapcsolatok, barátságok terén nem voltak nagy sikereim. Más nők már 27 évesen nagy múlttal rendelkeznek, nekem meg az nagy múltam, hogy csak rövid ideig jártam fiúkkal, és csak egy férfival volt idáig szexuális kapcsolatom. Munkám se sok volt, és azok se sok ideig tartottak. Tehát egy nagy siker az nem vagyok senki számára sem. Utálom magam, mikor látom hogy másoknak minden összejön.
2020. máj. 26. 22:09
 1/7 Savlekotő ***** válasza:

Tenni kell mindenért ez a kulcs.

70F

2020. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És tanulsz hogy jobban tudj helyezkedni a munkaerő piacon? Vannak építő hobbijaid? Próbálsz szociális hálót építeni? Barátkozni? Vannak olyan emberek vagy programok rendszeresen az életedben amik feltöltenek amikre jó vissza gondolni?

Vagy csak ülsz és irigylem azokat akiknek ez mind meg van?

2020. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Másnak sincs folyamatosan sikere

Ennyi idosen nem csusztal le még semmirol nem keso ezen valtoztatni a gondolkodás moddal kezdve

Es ne a masok szemeben akarj menonek tunni hanem a sajat szemedben

2020. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért marad így, mert nem teszed meg a megfelelő lépéseket a javulásra, a fejlődésre. Most épp gyk-n sajnáltatod magad, ahelyett hogy magadba néznél és a hibáid elemeznéd, amik hidd el hogy nem csak neked vannak.


Két mítoszt állítasz fel, amik hazugak:


- mindenki más sikeres

- mindenki más szerencsés


Nem, csak vagy tesznek érte, vagy hazugság amit látsz, vagy legalább próbálkoznak és valami lesz. Vagy azzal törődnek ami szerintük a legjobb és mellé jön a többi, hisz nem görcsölnek rajta. Nem az a lényeg hogy más mit csinál, hanem hogy te miért csak magadba roskadva sírsz.


Szedd össze az erősségeidet és gyengeségeidet, előbbit használd arra hogy afelé tudj indulni amerre jól érzed magad (legyen az munka, hobbik, önkifejezés, alkotás, stb.), utóbbit hogy javítsd a kapcsolataid és az életed.

2020. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az elmúlt években mit csináltál? Nem tanultál, nem kerestél munkát?


A jó hír, hogy nő vagy. Simán találhatsz olyan palimadarat, aki mindenben segít és ugródeszkaként használhatod.

2020. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Olyan csak a filmekben létezik hogy egy szerencsétlenből hirtelen menő lesz mások szemében, vagy jobb."

30 éves koromig ugyanígy gondolkodtam. Éveken át semmi nem jött össze, a tanulmányaim sem úgy siekrültek, ahogy szeretetm volna, munkahely terén is lehetett volna jobb, és éveken át én voltam a párkapcsolati sikertelenség mintaképe. De tényleg, még az a riboid hölgyike, akin csak az őthenger nem ment át, és aki mindenkivel hempergett, még egy utolsó igénytelen vén alkoholistával is, még az is élből elutasított.

Aztán pár hónap múlva meg nekem kellett választanom két nő közül, mert mindkettő epekedett utánnam. 4 éven át kapcsolatban voltam, de ez alatt is időnként volt, aki bepróbálkozott. Közben meg igaz, volt egy kevésbé kedvelt munkahelyem, de most szeretek itt dolgozni, megbecsült szakembernek tartanak, és 5 év alatt 2,5-szörösére emelkedett a fizum. Ugyan most pillanatnyilag párkapcsolatom nincs, de azt megtanultam, hogy kevés helyzetre szabad azt mondani, hogy reménytelen. Attól, mert eddig valami nem sikerült, még a jövőben sikerülhet.

2020. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy szerintem nem "menőnek" kell lenni, hanem boldognak. :) A kettő nem ugyanaz. Sok "menő" emebr igazából nem boldog, csak ezt nem mutatják. És sokan meg egyáltalán nem menők, de mégis boldogok.
2020. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!