Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindent megprób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mindent megpróbáltam, hogy találjak valakit magamnak?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve próbálkozom társkeresőn, személyesen, de abból csak egy lett párkapcsolat, ami véget is ért, mert megcsalt.

A fiúk zöme csak szexet keresett, a jó fiúkkal nem jutottam egyről a kettőre! Szinte SOHA! Azt a bizonyos lécet is leraktam, próbálkoztam kevésbé helyes fiúval és még vele sem sikerült, pedig jó lelkű volt és nagyon okos. Úgy érzem kudarcot vallottam a magánéletemben. Sehogy sem akar sikerülni akárhogy próbálkozom. Rengeteg randi, belefektetett energia, idő, beszélgetések és SEMMI! Csak a csalódások és a kudarcok hegyei!


2020. máj. 26. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha csajként ezeket csinálva valóban nem tudtál összehozni egy kapcsolatot, akkor te valamit tényleg rosszul csinálsz. Vagy mégsem úgy csináltad, ahogy előadtad.
2020. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
#1: Szerintem valószínűleg nagyjából úgy csinálta, ahogy előadta. A probléma szerintem az, kérdező, hogy a párkapcsolat HIÁNYA körül forog az életed. Mármint hogy meggyőződésed, hogy párkapcsolat nélkül te nem érezheted jól magadat. Na most, bármilyen paradox is, ahogy ez hangzik, de ezzel a hozzáállással garantált a kudarc. Bármi mással kapcsolatban, nemcsak a párkapcsolattal. Ha arra figyelsz, hogy milyen rossz neked, mert nincs, és mindenképpen akarsz, mert nem akarod a hiány miatt rosszul érezni magad, azzal egyre távolabb lököd magadtól a megoldást (ez esetben a normális jelentkezőket).
2020. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es igen ez az igazság! De akkor mit tegyek?
2020. máj. 26. 23:52
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Azt nem tudom megjósolni,hogy fogsz párt találni. De egy tanácsot adok..Ne kategórizáld be az embereket ilyen szinten. Nagyon jellemző ez sok embernél, de nem érdemes.

Én ismerkedtem olyan sráccal aki " rossz fiú" volt ,de korrektebb volt velem mint a tipikus " normális srácok".

A másik azaz, hogy attól mert egy srác csúnya nem jelenti azt, hogy másképp viszonyulna hozzád mint egy helyesebb srác. Érdemes a saját kategóriádban keresned és önismerettel foglalkoznod.

2020. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
#2: Ha úgy csinálta, ahogy előadta, akkor miért nem jött össze? 6 évről van szó, nem 6 hónapról. Itt valami nagyon nem stimmel és nem csak arról van szó, hogy rágörcsöl a dolgokra. Miért van az, hogy a környezetemben akármilyen csaj simán talált pasit fél éven belül, ha akart? Oké, nem lett ezekből mindig házasság, de lett valami. 6 év alatt már kifejezetten jó kapcsolatokat építettek ki, mindenféle erőfeszítés nélkül.
2020. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
#3: keresned kell lehetőleg több (sőt, minél több) olyan dolgot, ami egyrészt nagyon leköt téged, másrészt nagyon jól érzed tőle magadat, elég jól ahhoz, hogy teljesen elterelje a figyelmedet. A cél az, hogy egyszerre 1, nagyon jól (de legalábbis minél jobban) érezd magadat, másrészt 2, egyáltalán ne figyelj a hiányra. De úgy, hogy teljesen tűnjön el a hiány érzése minél hosszabb időre a tudatodból és a figyelmedből. Mintha nem is létezne. Éppen ezért olyan tevékenységeket (pl. hobbit) kell keresned, ami minél több érzékszervedet leköti, meg minimum még egyet, ami az intellektusodat is. Az még jobb, ha az önismeretedet is fejlesztik ezek a dolgok. De ez teljesen érdeklődési körtől (mármint a tiédtől) függ. Végső soron a legeslegelső lépés tehát, hogy tedd föl magadnak a kérdést, hogy mi érdekel még a párkapcsolaton kívül.
2020. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
#5: te most lényegében azt kéred számon a kérdezőn, hogy a miért nem felel meg a te általad kialakított elméletnek / világnézetnek? Bocsi, de lehet, hogy a te elméleteddel / világnézeteddel van a baj, nem a kérdezővel.
2020. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Legyél jó/jobb nő! Ha tudsz persze...

Komolyan. Én is 6 éve vagyok egyedül nőként. Igaza van annak, aki azt gondolja, valami nagyon nem stimmel, ha nőként, pláne ha fiatal nőként (én is nyáron töltöm a 29-et) itt tartasz. És az a valami többnyire a külső, esetleg a személyiség, de jellemzőbb, hogy az előbbi. Egy nő lehet bármilyen, ha jól néz ki, kelleni fog, nem csak egy menetre, nem csak a nagyon gáz, beteg alakoknak. Én sz.rul nézek ki, olyan szinten és módon, hogy azon csak egy komolyabb vagyonnal + irreális energia- és időbefektetéssel lehetne változtatni. Emellett a személyiségem sem egy nagy eresztés, azon meg már végképp nem lehet. Ha esetedben van, amin lehet változtatni, tedd meg, főleg, ha a külsődről van szó.

Ha mégis minden ok veled, akkor a szerencse (hiánya) lesz a ludas. Vannak nagyon peches emberek, ez tény. Ezzel azonban sajnos semmit nem tudsz tenni, max. reménykedni, hogy talán egyszer mégis...

2020. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Minden nap belebotlik az ember valami viccesbe az oldalon, de azért most ezt a szintet is maxoltátok.

Amikor jön egy férfitől egy kérdés, hogy ő mindent megpróbált, de nem talál kapcsolatot/normális kapcsolatot és leírom szinte szó szerint ugyanezt a válaszom, akkor mindenki tapsol és 80% felett van a válaszom, hogy jól megmondtam a tutit. Most, ugyanezt leírtam a egy nőnél... És kikapok, hogy ez nem így van.

Gyerekek. Tényleg ennyire csőlátással nyomjátok a kettősmércét?


#7: Nem, nem kértem számon a kérdezőt azért, mert nem felel meg az én elméletemnek/világnézetemnek. Szimplán rávilágítottam arra, hogyha 6 éven át nem megy neki a dolog, akkor esélyes, hogy valamit rosszul csinál.

Majd, ha látsz egy focistát, aki 6 éven át rugdossa a labdát kosármeccseken és kiállítják, menj oda hozzá magyarázd el neki, hogy mi a baj az említett világnézetemmel.

2020. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“rengeteg randi, belefektetett idō, energia, beszélgetések”


Szerintem a társkeresésnél nem a legjobb mód, ha arra megyek rá, hogy minél többet randizzak minden jött-ment idiótával. Számodra “mindent megpróbálni” épp azt jelenti, hogy fölöslegesen próbálkoztál bárkivel, talán még olyan fiúkkal is, akik nem érdemelték meg a rájuk fordított idōt, energiát.

Nem hinném, hogy ez a helyes mód, hogy kétségbeesetten hajszolni kéne a kapcsolatot és mindenkivel próbálkozni. Sok embernek összejön még úgy is, hogy alaposan megválogatja, hogy kivel jön össze.


Önmagában a belefektetett sok idō és energia nem eredményez sikert. Viszont ha az ember elgondolkodik, megpróbálja felmérni a helyzetét, akkor talán rengeteg fölösleges erōlködéstōl megkímélheti magát. Aztán rájön, hogy vannak olyan kapcsolatok, amikbe jobb nem belevágni, másra áldozni a drága idōdet. Jó ha van az emberben némi céltudatosság is, és nem úgy áll hozzá, hogy össze-vissza próbálkozik, hanem feltudja mérni, hogy mikor érdemes küzdeni és mikor kell hagyni inkább.

Talán azért érzel így, mert belefáradtál a kínlodásba, és fölöslegesen fárasztod magad mindenkivel. Szerintem egy kapcsolathoz nem kéne ilyen kétségbeesetten hozzáállni, s nem biztos, hogy az a jó megoldás, ha mindenkivel randizgatsz.

Amúgy a randik mennyisége helyett inkább azok milyenségére kéne koncentrálni, elgondolkozni azon, hogy mi okozhatta a sikertelenséget, feldolgozni a kudarcokat, esetleg tanulni belōlük. Amíg az ember újra és újra ugyanazokat a hibákat követi el, addig tökmindegy, hogy hány emberrel randizik, szerintem.

2020. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!