Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy megbánja hogy nem engem választott?

Figyelt kérdés

Igazából nem ebbe a kategóriába sorolható de nem tudtam hova kellene írnom.

Az a helyzet,hogy hónapok óta találkozgatok egy sráccal ,nagyon elvagyunk mikor együtt vagyunk megnyílik,kedves és olyan dolgokat mond amiből arra lehet következtetni hogy hosszú távra gondol. Viszont tudom,hogy találkozgat egy másik lánnyal is és érzem,hogy ő áll nyerésre valahogy vele még közvetlenebbnek érzem és a családja is inkább vele látná szívesen.

Ezzel nincs is gond el tudom engedni az ő élete,csak mégis bennem van egy kis tüske emiatt ezért szeretném elérni,hogy legalább gondolkodjon el azon hogy nem jól döntött.

Kicsit motoszkáljon valami a fejébe.

Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, várok ötleteket,jótanácsokat.

A normális kommenteket előre köszönöm! ☺️❤️



2020. máj. 27. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te nem döntesz jól, amikor ragaszkodsz egy olyan fiúhoz, aki egy másik lánnyal is találkozgat párhuzamosan.

Lehet, hogy meg sem érdemel téged. Kívánom, hogy találj egy olyan fiút, aki,ha te vagy neki, akkor úgy is érzi, hogy kizárólag te vagy neki!

2020. máj. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Savlekotő ***** válasza:
100%

Magadból fogsz hülyét csinálni akin röhög az épp aktuális csajjal,ha meg a család sem kedvel,gondolkodj el hogy miért, nem játszmázni kell.. Tedd magad rendbe és keress olyat akinek te kellesz.

70F

2020. máj. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Fejleszd magad valamiben, legyél sportos vagy tanulj meg valami király dolgot amit irigyelnek. Ezzel magadat is fejleszted és lehet, hogy a bosszúd is beteljesedik. Bár ezek többsége hosszú folyamat, mire eléred már valószínű, hogy nem is fog rád gondolni, de azért egy próbát megér.
2020. máj. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Neked sincs sok önbecsülésed basszus... :D Kéne a halálnak olyan pasi, akinek nem én vagyok az első, meg akinek van képe mással is randizgatni. Pf! Azért tud valamit a tag, hogy hónapok óta hülyít két lányt és még nem röhögtétek pofán:D Eleve ha ennyi ideje csak a ramdizgatás fázisnál vagytok, és semmi komoly, abból már nem is lesz semmi.
2020. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Küldesz neki egy videót amiben egy egész uborkát lenyomsz a torkodon, szerintem ez elég lesz. :D
2020. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megelőzném a bajt és én szakítanék a fiúval. Ha ilyen nagy csajozógép, akkor biztosan nincs hozzászokva, hogy őt ejtik, ez szerintem bántaná az egóját, önbecsülését.

Találkoznék vele, a lehető legjobban néznék ki, jön a jó idő, lehet kisruha/szoknya, és megmondanám neki, hogy már nem vagyok kíváncsi rá.

25n

2020. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem építsd le, elérhetetlen leszel a szemében és nem kell neki majd a másik lány. Kivéve ha az is nagyon ügyesen játszik.
2020. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valahogy nem tiszta a sztori. Úgy beszél veled, mintha hosszútávon gondolkodna, de a másik lányt választotta.


Szerintem nem azért van benned az a tüske, mert nem téged választott.. inkább azért, mert hazug, játszmázó pasi, aki azt se tudja, hogy mit akar..

A helyedben nem akarnám megváltoztatni a döntését, sōt örülnék, hogy megszabadulhatok ilyen megbizhatatlan pasastól.. viszont inkább azt szeretném elérni nála, hogy gondolkodjon el magán, nézzen mélyen magába, próbáljon egyenes és ōszinte maradni egy kapcsolatban, ne játszmázzon.

2020. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mire gondolsz, én is voltam ilyen helyzetben - a barátnőm (osztálytárs) a tanárunkkal jött össze...

Alapból szeretem a reménytelen helyzeteket, és szoktam mondani: "H...e vagy! Nem érdemes ellenem fogadni!"


Én mindig osztálytalálkozón röhögöm ki a csajt - elsőn a tanár miatt, másodikon egy IT-s sráccal járt (aki ott játszotta a göndör agyát, hogy ő a király, nettó 400-at keres), amit gyorsan leértékeltem, mert megvolt már az 1 millió a vállalkozásommal, és mondta hogy a havi 10-re hajtok... vissza is vett a gyerek az arcából, a csaj meg húzta a száját :)

2020. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit motoszkáljon valami a fejébe."

Ez a kívánságod könnyen teljesül. Minden kapcsolatban eljön néha olyan pillanat, hogy "jaj, miért is nem e Hufnágel Pistit választottam?!"

2020. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!