Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő: jó...

K2-K2 kérdése:

A kérdésem a következő: jó vagyok a küzdősportokban. és Muay Thai-t választotam többet szeretnék elérni a edzéseknél, nem hoby szinten akkarom űzni. Mit kell tennem? Hogy érjem el h támogasanak? Versenyekre járhasak?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: jó vagyok a küzdősportokban. és Muay Thai-t választotam többet szeretnék elérni a edzéseknél, nem hoby szinten akkarom űzni. mit kell tennem?hogy érjem el h támogasanak? versenyekre járhasak? hogy induljak neki. stb minden részlet érdekelne...

A válaszokat előre köszönöm.

eddig 2x voltam össze vissza különböző helyeken s mind a 2 helyen azt mondta az edző, hogy ez bennem van jó vagyok de sokkal jobb lehetnék. s h ez nem mindenkiben van meg.



2012. nov. 11. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

szóval havi 1x nevezz c kategóriás meccsekre.

2012. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnálom de nem igazán kaptam választ a kérdéseimre... esetleg egy válasznak örülnék. :D
2012. nov. 11. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
minden edzésre menj el és edz keményen. az edzéseken ha bunyó van ne a kezdőkkel állj össze hanem a versenyzőkkel vagy az edzővel (persze ha az első bunyóid akkor a saját szintedhez hasonlóval). ha az edző látni fogja,hogy megállod a helyed vele és a versenyzőkkel szemben akkor indítani fog versenyeken.
2012. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aikiboxer ***** válasza:

A kérdésed egy kicsit homályos. Hogy érted azt, hogy "eddig 2x voltam"?! Hol? Edzésen?


Ha eddig 2x voltál edzésen, akkor nem tudhatod, hogy jó vagy-e vagy sem. Esetleg majd 5 év után elmondhatod, hogy jó vagy. Thai boxban talán még több.


Az az edző, aki így dicsér első látásra, nem edző. Csak azért mondja, hogy járj hozzá.


A mi edzőnk még a leges-legtehetségesebb gyereket sem dicséri meg szemtől szembe max 2-3 év után, és akkor is csak egy-egy megmozdulását vagy csatáját. Nem hamis önbizalmat árul, hanem komoly tudást. Amibe beletartozik az, hogy a sikerért meg kell dolgozni.


Szóval, kezdj el járni edzésekre, járj 4-5 évet és akkor talán elmondhatod, hogy jó vagy a sportban. Addig nem vagy egy senki sem, egy középhaladó kipofoz a ringből. Sajnos ez van.

2012. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2 éves boxolói multal egy boxgálán nyertem.

4 éves mma-s múltal rendelkezem 4 éven keresztűl egy gálán voltam s nyertem.

1 éves karate narancs öv.

így mondom azt h jó vagyok.

s nem azt mondtam h a muay thaiban jó vagyok de ha tudnál olvasni valszeg látad volna h ezt írtam: jó vagyok a küzdősportokban.


s nem azt h a muay thaiban.

a kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy itt bizonyos szintek vannak mint a karatéban?

edzek sokat?

heti 5-6 edzésre gondoltam.

nem hobby célal akkarom csinálni.

megfordultam már sok sportban s tudom, h melyik edzőnél vihetem valamire s melyiknél nem.

2012. nov. 12. 10:10
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Én tökéletesen tudok olvasni, csak a fenti információkat első körben nem osztottad meg velünk...
2012. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minden, ami muay thai: thai-box.info
2012. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!