Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne vajon?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon aranyos, nagyon kedves, ő is hasonlóan gondol rólam, csak az a probléma, hogy van neki barátnője. Párszor már találkoztunk, de soha nem volt köztünk semmi, csak beszélgettünk. Nagyon sokszor mondta azt, hogy ilyen barátnőt szeretne mint amilyen én vagyok, és nem érti miért vagyok egyedül. Azt is mondta nem egyszer ha nem lenne barátnője akkor “megszerezne” magának.Nem értem miért mond ilyeneket mikor ott van neki a lány akit elvileg szeret...

2020. máj. 27. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban reménykedik, hogy beadod a derekadat neki, és megdönthet :/
2020. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért mond ilyeneket mikor ott van neki a lány akit elvileg szeret...

a hangsúly az elvilegen van... :( de ha a mostani barátnőjét is ennyire becsüli, hogy kifele kacsintgat, mi a garancia rá, hogy téged jobban fog.

2020. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*? előző vagyok
2020. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én azt nem értem miért nem mondod el ezt a barátnőjének...szerintem gerinctelenség az is ha élvezed, hogy nyalizik neked más barátja. Mondjuk a mai világ csak az egoról szól, szóval nem vagyok meglepve, és természetesen nem létezik semmiféle morális határ, merthogy a megcsalás csak testi lehet :D
2020. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, nem mindegy, mit szeretne? Nekem havernak se kéne, annyira irritál ez a viselkedés. De ha számodra terhes lenne a közeledése, már rég leállítottad volna.
2020. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tiril ***** válasza:
100%

Ebben a szituációba csak te járhatsz rosszul. Ez velem is megtörtént már, csak egy lány csinálta meg ezt velem. Ha érdekel a történet akkor:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Le akar varrni.
2020. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!