Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kezdődött el a nagyseggű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdődött el a nagyseggű nők istenítésének korszaka?

Figyelt kérdés
Régen még a nagymellű nőket istenítették, pl Marilyn Monroe. Lehet, hogy ez a korszak is véget fog érni?

2020. máj. 27. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%

A férfiaknak ebből a szempontból mindig könnyebb volt. A divat talán változott, de nekik nem kellett megfeleltetni a testüket semmilyen ideálnak. Igen, volt egy gyúrós őrület, amit Schwarzenegger indított el, de akkor is relatíve kevés gyúrós ember volt, aki ezt tényleg követte, nők milliói koplaltak viszont hogy modellnek tűnjenek, meg szilikonoztatták a mellüket, és most az edzős csajok kb 90%-a nagy feneket akar. Mondjuk szerintem tényleg gyönyörűek ezek a latinos, nagy fenekű csajok, de ők genetikailag is ilyenek, nem azért izzadnak az edzőteremben, hogy mesterségesen faragjanak maguknak latin feneket.


Viszont az ilyen zsírseggű Kardashianok helyett nekem mindig JLo, Shakira, Beyoncé tetszettek, akik próbáltak pozitív önképet adni a combos, segges lányoknak is: ne szégyelld, te így vagy szexi. Ők szerintem hamarabb is ténykedtek, mint Kardashian és többet is tettek le az asztalra.

2020. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
57%
#29: Nicki Minaj feneke (akárcsak Kim Kardashiané, és most már sajnos Kylie Jenner-é is) IMPLANTÁTUM.
2020. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!