Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképűbb férfiként én miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképűbb férfiként én miért azt látom, hogy sok átlagos vagy akár átlag alatti külsejű férfi is jár az utcán helyes, csinos nővel az oldalán?

Figyelt kérdés

Ha valaki a jóképű dologba akar belekötni, akkor egy fodrászatnak is voltam a modellje fizetésért, de most nem erről szól a kérdés. Hanem hogy látom itt, hogy a csúnyább, vagy átlagosabb pasik egy része sír, hogy biztos azért sikertelenek, mert nem jóképűek. Ehhez képest tömérdek olyan férfit tudok már csak az ismerősi körömből is, akik tőlem kevésbé vonzóak csak külső alapján, mégis tök csinos barátnőjük van, akit én is elfogadnék magam mellé. Vagy ugyanígy belegondolva nekem meg volt már nem olyan objektíve szép barátnőm is, mert akkoriban más kvalitásokat próbáltam meg előtérbe helyezni. Ha az utcán járok-kelek, akkor sok idegen pár elmegy mellettem és nem egynél bizony a nő tök csinos, mellette pedig a férfi egyáltalán nem mondható jóképűnek, hanem simán átlagos, vagy akár átlag alatti kinézetű. Azt már nem is mondom, hogy nekem is ugyanígy megvoltak a magam kudarcai az életben, vagy hogy nem tudok összejönni bármilyen lánnyal csettintésre, bár viszonylag sok pozitív visszajelzést kapok a külsőmre, de most nem magamról akartam írni első sorban, hanem sok száz, sok ezer tapasztalatról, amiket a szememmel láttam.


Múltkor láttam egy számomra nagyon csinos, vékony, magas, helyes lányt egy tőle majdnem egy fejjel alacsonyabb sráccal kézen fogva, aki kb úgy nézett ki, mint a fiatal Jack Black (amerikai színész). Ez például eléggé megmaradt. De ez a kérdés nem az én sírásom, nem ilyen céllal tettem fel, hanem az itteni férfiakat nem értem, akik ezt csinálják ezen a témán rugózva. Ugyanígy pont ezért írtam objektíven a külsőről, mert ez senkit nem minősít, hogy milyen a genetikája, nem ettől jó vagy rossz ember valaki.

27/F



2020. máj. 28. 10:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
95%

Könnyebb a külsőre fogni, mint szembenézni magukkal én azt látom. Mivel a külsőn nem lehet (vagy csak tömérdek pénzért) változtatni, ezért könnyebb azt mondani hogy nekem úgyis mindegy és magukon kívül okolni mindent.

Ha egy ember meg van elégedve magával, akkor viszont a külsejére is kihat, tehát ezek a dolgok egymást építik.(Vagy fordítva egymást rombolják.)

2020. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ne az itteni férfi sirámokat vedd alapul, valószínűleg van itt olyan, aki minden nap nyavalyog a sanyarú sorsán nők szempontjából. Szóval ez nem releváns.

Nekem az a tapasztalatom, hogy bár a nők is nézik a külsőt, de számukra legalább annyira fontos, hogy a férfi határozott, magabiztos, férfias, udvarias, céltudatos, intelligens, jó humorú, családcentrikus, stb. legyen és ha ezek a jegyek megtalálhatók benne, akkor nagyon is képesek háttérbe szorítani a külső megjelenést.


Itt most nem a pénzes ri.ikről írok.

2020. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

Na mar a jokepu pasik is sirnak.....


35F incel


(Amugy en fodraszversenyen voltam modell, nem fugg ossze a jokepuseggel, inkabb azzal, hogy mennyire egyszeruen tudnak a fodraszok dolgozni a hajaddal)

2020. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha külső van, azon megy a sírás, hogy nem jön be a nőknek, mert nem pénzes.

Ha pénz van, azon megy a sírás, hogy nem jön be a nőknek, mert nem néz ki jól.

Ha külső is van és pénz is van, azon megy a sírás, hogy nem jön be a nőknek, mert nem nagydumás.

Eközben az átlagos keresetű, szokványos külsejű, átlagos beszédű férfiak nagy többsége (ki gondolta volna) valahogy mégiscsak kapcsolatban van.

2020. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy aki ezt akarja látni az oldalon, azt semmivel sem fogod meggyőzni, hogy nem így van. Konkrétan volt olyan, aki küldött erről képet. Az általa átlagosnak említett csajok fele kifejezetten szép volt. Az átlagosnak nevezett srácok között meg volt személyi edző és modell kategóriájú férfi.
2020. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az ilyen eseteknél más van a háttérben. Biztos nagyobb az ismeretségi/baráti köre az ilyen átlagos/átlag alatti férfiaknak, vagy jobbak a szociális készségeik, mint kapcsolatteremtés/kommunikáció küllemtől függetlenül. Végső esetben pénzes is lehet, ami azért eléggé értéknövelő bizonyos nők körében. Azt kizártnak tartom, hogy a fentiek megléte nélkül pusztán meztelen seggel, értsd csak átlagos/átlagos alatti küllemmel rendelkezve ilyen nőik lennének. Mindig van valami plusz ott.
2020. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Az itteni incelek nem igazan jarnak utcara, szoval hiaba magyarazod nekik, milyen parok leteznek a valosagban. Az anyjukat kuldik le a Lidlbe kolaert, mert azert se tudnak egyedul elmenni.
2020. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Mert ők nem mennek ki az utcára.
2020. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
#7: Mennyi drogot kell bevenni ahhoz, hogy néhányan mindenkit incelezzetek, aki nem felel meg a gondolatrendőrségeteknek? A logikád alapján a környezetemben szinte mindenki incel, még a nők is, a barátnőm és a saját anyám is.
2020. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki szép, még lehet sz@r ízlése ;)
2020. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!