Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű férfiként miért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiként miért az egyszerű, átlagos nőkhöz vonzódok?

Figyelt kérdés

Az a tipikus "szürke kisegér" kategória akivel el tudok képzelni párkapcsolatot.

Nem nagyképűségből, de csinos nőket is megkaphatnék, ha akarnám.

Sőt ők kezdeményeznek, flörtölnek velem sokszor.

Sokan ez miatt hülyének néznek, hogy nekem az egyszerű csajok jönnek be, és nem felelek meg annak a társadalmi normának, hogy a jóképű csak helyessel lehet párban.

29F


2017. febr. 7. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez egy felesleges kérdés.
2017. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
én a kövér nőkkel vagyok így.
2017. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Ezt neked kell tudnod, hogy miért az "átlagos" lányok jönnek be.

Egyébként én átlagos lány vagyok, de nekem is az átlagos pasik jönnek be.

De ki néz téged ezért hülyének? A jó nők? Ne állj velük szóba, ha idegesítenek.

Nem igazán értem a problémát.

2017. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Mert meg akarod mutatni itt neten, mennyire rendes ember vagy, hátha ráharap pár naív önbizalomhiányos liba, akit megkúrhatsz.
2017. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy felesleges mert egy olyan nő sem mozgatja meg a fantáziám, akik állítólag "jó nőnek" számítanak a férfiak 90 százalékának szemében.
2017. febr. 7. 16:46
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez most egy nagy ellentmondás, és értelmetlen a kérdés feltétele is. Ha vonzódsz hozzájuk, akkor miért kérdőjelezed meg a saját ízlésedet?


Ne mások szerint élj, ezt jól jegyezd meg. Engem megtanított az élet, hogy így tegyek. Szard le mások véleményét, ha neked ez így jó, akkor rendben van.

2017. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Haverok, ismerősök, család stb.

Mind tettek már megjegyzést az évek folyamán a barátnőimre, hogy én ennél sokkal szebbet és jobbat is találhattam volna ilyen jóképű férfiként.

2017. febr. 7. 16:49
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Nos, pszichológia szempontból teljesen egyszerű a magyarázat:

Nagyon sokan olyan társra vágynak, aki a saját hiányosságaikat kompenzálja. Ha valaki elégedetlen a külsejével, akkor úgy van vele (tudat alatt), hogy legalább a párja nézzen ki jól, és akkor kettőjük átlaga már rendben van. Aki viszont elégedett önmagával, annak tulajdonképpen mindegy, hogy a párja hogy néz ki, nagyon sokféle emberhez tud vonzódni függetlenül attól, hogy mások milyennek ítélik meg.

2017. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez egyrészt az ismerőseidet minősíti, nem téged, már ne haragudj. Nem a középkorban vagyunk, hogy a rokonok döntik el, kivel kezdjél. Engem nem érdekelne a szüleim hozzáállása sem, pedig nagyon jó kapcsolatunk van, és tudod, hogy sohasem kérdőjeleznék meg a döntésemet barátnő szempontjából. Ha ez nekem így jó, akkor ok.
2017. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy ez talán valami fétis lehet nálam, azért tettem fel a kérdést.

Annyian mondták már nekem a fent említetteket, hogy elgondolkoztam azon, lehet tényleg valami nem oké nálam :D

2017. febr. 7. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!