Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy "átlagos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy "átlagos" férfiként eddig még nem találtam olyan lányt, aki legalább egy kicsikét is tudna vonzódni hozzám?

Figyelt kérdés
Az "átlagos"-t azért raktam idézőjelbe, mert itt a neten többek szerint az vagyok, míg élőben alacsony, ocsmány és dagadt férfiként aposztrofálnak. Olyan nagy belső bajok sincsenek velem, de akkor miért nem tudok találni egy olyan lányt, aki legalább egy randira eljönne velem?

2013. máj. 21. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Neten is rondának tartanak, csak nem akarnak megbántani. Ezért nem találsz nőt.
2013. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

1.Mert a felfogásod sz*r

2.Kitartásod nincs

3.rossz helyen próbálkozol

4.önértékelésed sincs

5.értelmed se

2013. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
UI:Bocs,hogy lehúztalak.De ha magad nem veszed észre a dolgokat akkor soha az életben nem lesz nőd
2013. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3: Még jó, hogy te tökéletes vagy -.-'

Amúgy a felfogásommal nincsen nagy baj, kitartásom is elég sok van, bár attól függ miben. Mert ugyebár olyan lány még nem akadt, aki 1 percnél tovább bírta volna a közelemben. De viszonylag sok lányt megközelítettem már, szóval kitartóan próbálkozok az eddigi 0 eredményem ellenére is, főleg az átlagos lányoknál, szóval nem is próbálkozom rossz helyen. Önértékelésem már hogy a fenébe lenne, mikor eddig még csak negatív dolgokat kaptam. Bár ez is kettős, hiszen az élet más területein sikeresnek mondható vagyok. Az értelemről meg annyit, hogy értelmes vagyok, viszont az életemnek nincs értelme, hiszen nem vagyok párkapcsolatban.

2013. máj. 21. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nézz ki jobban.

Gyakorizás helyett edzhetnél

2013. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Azt nem bírják az ízületeim :) Amit bír, az a biciklizés, ahonnan nemrég jöttem meg.
2013. máj. 21. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
fekvőzést meg a többit nehogy már ne bírja ha már tudsz tekerni
2013. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!