Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valami komolyat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valami komolyat?

Figyelt kérdés

Körülbelül 6 éve ismerek egy fiút, de csak 1-2 hónapja kezdtem el vele találkozgatni. Ő 26 éves, én 18.

Rengetegszer találkoztunk, párszor olyankor is, amikor részeg volt.

Volt pár csók, de azon kívül több nem.

Jól kijövünk egymással, el tudunk mindenről beszélgetni, akár órákon át is.

Mikor részeg volt, olyanokat mondott, hogy ő szeret engem, meg szeretne velem valami komolyat, de aztán eltűnt, letiltott a facebookon, amit nem értek, hogy miért. Utána pár napra rá megint írt, mintha mi sem történt volna.

Szerintetek akar valami komolyat, vagy csak szórakozik velem?



2020. máj. 28. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem tudom, vele próbáld megbeszélni, és lehetőleg olyankor, amikor józan. Mondjuk számomra férfiként nem szimpatikus ez az "eltűnök, letiltalak, megint írok" viselkedés, egy 26 éves embernek - akármilyen nemű is - szerintem nem ilyen gyerekesen kellene viselkednie. Amúgy az emberi kommunikáció egyik legnagyobb rákfenéje, hogy a legtöbben nem mernek őszintén beszélni a vágyaikról, félelmeikről, sérelmeikről, ezért mindenféle letiltogatásba, eltűnésbe menekülnek, mintha az bármiféle megoldást jelentene.
2020. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat mindenestre ez a letiltasos dolog eleg furcsa...
2020. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szórakozik veled
2020. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
26 évesen így viselkedtem volna...egy, hogy iszik, ami normális nőnél alapból kuka kéne legyen, kettő, hogy kedvére tiltogat/felold téged. Biztos, hogy ő kell neked? 😬
2020. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mindig iszik, csak alkalomadtán. Meg minden nap jár dolgozni, nem is tehetné meg, hogy mindig igyon.

Ezzel a letiltás/feloldással meg nemtudom mit akar. Egyszerűen nem értem, hogy mi oka van ezt csinálni. Nem vagyok az, aki minden percben irogat neki, csak akkor írok, ha ír.

2020. máj. 28. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem megérteni kell egy ilyen balphaszt, hanem kidobni és normális férfiaknak helyt adni.
2020. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg miért tiltott le téged és megkerdezheted hogy csak a pia beszelt akkor belole vagy tenyleg komolyan gondolja

Nem gáz ha megkerdezed

2020. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Reszegen mondja, amit szeretnel, jozanul tilt le. Hat nem hangzik jol.
2020. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!