Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz hogy nők 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz hogy nők 30 évesen nehezebben találnak párt mint 18-23 évesen?

Figyelt kérdés

Interneten sokszor olvasni hogy 30 felett egyre nehezebb sőt már 25 éves kortól elkezdenek romlani az esélyek.

Nem tudom hogy ez incel szöveg vagy valóban így van, elsősorban nők véleményére lennék kiváncsi.



2020. máj. 29. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Igaz nehezebben találnak párt
Nem igaz,nincs különbség
Nem ettől függ hanem...(leírom)
24 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Persze hogy nehezebben, kezdenek idősebbek lenni, az elvárásaik is sokkal nagyobbak, nem olyan vidámak és élettel teliek mint fiatalon, kevésbé elnézőek, stb.
2020. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
Igaz,és a férfiak is nehezebben találnak párt ennyi idősen.
2020. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Párkapcsolatra mindig nehéz megtalálni az igazit, ugye. De az biztos hogy én 25 éves koromig nem nagyon érdekeltem a férfiakat, megnézegettek, de kezdeményzeni csak az ilyen nőcsábászok kezdeményeztek, akik mindenkinél bepróbálkoznak. 25 évesen megtaláltam azt, akivel össze is házasodtam, ő volt az első. 37 évesen váltam el. Amennyiben nem akarok stabil párkapcsolatot, térdig gázolok a férfiakban. Rengetegen érdeklődnek. Komoly párkapcsolatra is többen, mint huszon éves koromban, de nem igazán illünk össze. Most, negyven fölött már kicsit kevesebben érdeklődnek szexre is meg kapcsolatra is, de még mindig többen mint huszonéves koromban.
2020. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem férfiként sokkal könnyebb 30 körül, mint 18-23 évesen.

29F

2020. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Micsodaa??
2020. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ, hanem hogy mennyire jó nők. Én is voltam 18-23 (most 29), de hiába, ha már akkor is ronda, nem vonzó, unalmas, sótlan, semmilyen személyiségű voltam.
2020. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Igaz (lenne), de a 18-23 éves csajok egy jelentős része nem is akar magának párt. Suli/meló, buli, barátok, utazgatás, alkalmik helyes pasikkal. Hiába találnának bármikor egy 5-10 évvel idősebb férfit tartós kapcsolatra abban a korban. Nem akarnak.


De a férfiakkal ugyanez van, csak fordítva. A 18 vagy 23 éves fiúk 90%-át észre sem veszik a velük egykorú lányok (tehát a 18 évest a 18 éves lányok, a 23 éves srácot a 23 éves lányok). Aztán nem mindegyik, de egész sok srác szerencsére anyagilag/stílusilag, stb. összeszedi magát 5-10 évvel későbbre és akkor már sikeresebb lehet.

2020. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

Rengeteg nőt és férfit ismerek, akik vagy egy 10-essel többnek, vagy annyival fiatalabbnak néznek ki. Ha a társkeresés adatlapok alapján menne, képek nélkül, akkor persze, nehezebb lenne. De a 30 nem egy varázsszám, hogy előtte mindenki szép és feszes, a szülinapja után meg ráncos és ronda lesz.


Ha az utcán látsz valakit, és megnézed (vagy nem), nem tudod, hány éves.

2020. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy szépen átfogalmaztad a kérdést, egyre kreatívabban szidod a nőket.
2020. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

"sőt már 25 éves kortól elkezdenek romlani az esélyek."


Csak azt nem tudom, hogy ezt a sok baromságot ezek a nemes lelkű lúzerek maguk is lehiszik-e vagy csak trollkodnak :D

2020. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!