Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas lányok (175-180)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas lányok (175-180) tényleg nehezebben találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
Én 160 centis lány vagyok , mindig csodáltam a magas lányokat szerintem nagyon szépek. Tényleg nehezebben találnak maguknak párt? férfiak ti szépnek tartjátok a szép vékony (nem anorexiás) magas ,csinos lányokat??
2012. okt. 14. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szépnek tartom őket, de alapból az alacsonyabb lányok a gyengéim 195centis létemre
2012. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A.Romanov ***** válasza:

Én is azt hittem a magasakat szeretem, erre láttam egy 170 körüli lányt a villamoson (sajna a barátjával :( ) és 1 perc alatt bele szerettem :D mondjuk nagyon kis formás volt meg aranyos arcocskája volt.

Ja hozzá tenném hogy 187 cm vagyok

2012. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 165cm magas vagyok, de most egy tőlem magasabb lány tetszik nagyon, de a jelleme is nagyrészt szerepet játszik a dologban.
2012. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Éppen hogy könnyen.
2012. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyszerű, a férfiak miatt. Én 178 cm vagyok, hozzám 190-nél alacsonyabb férfi nem illik. Kevés magas férfi van manapság, szóval nem volt egyszerű párra lelni, de sikerült :)
2012. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5-ös,miből gondolod,hogy te csakis 12 cm-mel magasabb férfival lehetsz boldog?XD

Amúgy én 188 centis vagyok,de inkább az alacsonyabb csajok tetszenek,mert olyan aranyosak,meg a mellkasomhoz tudnak simulni:) 16/F

2012. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ryuuji válasza:

Nagyon sok fiúnak tetszenek a magas lányok szerintem csak hát ott van az a ciki h mi van ha a barátnőd magasabb nálad (az a vicc h a magas fiúknak akiknek ez nem lenne gond többnyire az alacsony lányok jönnek be). Az igazat megvallva még én is ráparáznák talán ha a barátnőm magasabb lenne nálam pedig mindenféle komplexustól mentes vagyok amúgy.

22F

2012. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert rosszul nézünk ki egy alacsonyabb férfivel, most halál komolyan. Én felveszek egy 5 cm-es sarkú cipőt meg egy sapkát és hiába magasabb ő, máris úgy néz ki, mintha optikailag én lennék a magasabb. Ez pedig neki is rohadt kellemetlen.

Lehet, hogy régimódi vagyok, de nekem az imponál, ha egy fejjel nagyobb nálam.

2012. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nehezebben. Mivel a 175-180 a férfi átlagmagasság. De egy nőnek általában magasabb férfi kell mint ő, min 5-10 centivel, ami már nem esik az átlag férfimagasság kategóriába tehát kevesebb ilyen férfi van sokkal. Emellett még ugye több szempontnak is stimmelnie kell: helyes arc, ápoltság, műveltség, vmi kis plusz...személyenként változó. Ez megint szűri a dolgokat, tehát nem sok férfi van aki minden ilyen kritériumnak megfelel.


Én pl 180 centisen max 170 centis lánnyal járnék. Azért mert tudnám hogy akkor is magasabb vagyok nála vagy max egymagas, ha 10 centis magassarkút vesz fel. És mert tudom hogy a nőket zavarja ha a pasi bármilyen szituációban alacsonyabb nála. Persze ha a nőket nem érdekelné, kezdenék én szívesen 180 centis lánnyal is, mert amúgy írtó csinosak tudnak lenni a hosszú lábaikkal, csak én úgy érzem hogy "kevés" vagyok hozzájuk. Emiatt sokszor lennék szívesen magasabb, hogy ne feszélyezzen egy 175-180as nővel randizni, de nem panaszkodok mivel szerencsére a férfi átlagba esek, 170 centisen még nehezebb dolgom lenne.

2012. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A.Romanov ***** válasza:
Ezek szerint a magasságom megvan hogy találjak megfelelő lányt, már csak az arcomon gondolkodok :)
2012. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!