Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év felett egy nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év felett egy nő már semmit sem ér?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves leszek, és ha ez eszembe jut tök depressziós leszek. Hiába szerettem volna én is feleség lenni, és egyszer csak gyerekeket, ez nem rajtam múlik. Valahogy mindig olyan kapcsolatokban kötöttem ki, ahol nem becsültek eléggé. Valahogy kezdem magam egyre értéktelenebbnek gondolni, mert sokan ennyi éves korukra, már rég elkeltek. Én meg szerető nem akarok leni, nem akarok csak egy pótlék lenni.
2020. máj. 29. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Dehogyis, ne hidd már el a gyakoris propagandát!

Simán "elkelhetsz", persze a stratégiádon valamit javítani kell, ha eddig csak kudarc ért.

2020. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
30 év az még bőven fiatal. :) Csak itt a gyakorin az elkeseredett "férfiak" vetítik ki a frusztrációikat a 28 feletti nőkre.
2020. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Kevesebb GYK-át olvass, mert lehúz a bűzös mocsara :D
2020. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Túlzás hogy semmit nem érsz. Érsz, csak nem annyit, mint 22 évesen.
2020. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Minden ember ugyanolyan értékes, biztos megtalálod még a párod a világban, csak lehet nem ott ahol számítanál rá. :D


Ne hasonlítgasd magad másokhoz, mert ez eléggé önbizalom romboló tud lenni. (sajnos tapasztalat.)


Igaz, én meg lassan 26 leszek, és nekem se volt még normális párkapcsolatom, de nagy ívben már teszek rá, és nem érdekel, majd jön az igazi, ha jönnie kell. Nem görcsölök rá...

2020. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Én egy 30as nőben sokkal több értéket látok, mint egy 20 éves kiscsajban. Úgyhogy ezt felejtsd is el:) 30f
2020. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Rinya, pinya, depresszív és önsajnálat az egész szöveg.


"ez nem rajtam múlik"

DE, rajtad IS múlik. De kinek kéne ilyen önsajnálattal küzdő, pesszimista ember? Senkinek.

"Valahogy mindig olyan kapcsolatokban kötöttem ki, ahol nem becsültek eléggé."

Ez a te hibád. Elgondolkodtál már azon, hogy miért nem becsültek meg téged? Talán azért, mert nem vagy megbecsülésre méltó, talán mert nem viselkedsz úgy, hogy érdemes legyél arra, hogy megbecsüljenek. Ok nélkül nincs olyan, hogy valakit nem becsülnek meg. A hiba benned vannak.


Fejezd be a rinyálást, és tegyél azért, hogy legyen valakid. Foglalkozz önismerettel, önszeretettel.


Úgyis tudom, hogy a stílusom miatt le leszek szavazva, de nem érdekel. Aki arra se képes, közel 30 évesen, hogy magába nézzen, hogy mit rontott el, hogy vajon miért nem becsülik őt meg sose, arról én nem tehetek.


Esetleg egy jó pszichológus még segíthet, ha te is akarod és hajlandó vagy a változásra.

2020. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
UI. Azon is gondolkodj el, hogy miért választasz mindig rossz pasit magadnak!
2020. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon örülnék, ha lenne ismerősöm, barátnőm 30 feletti, mert én is az vagyok, csak férfiban.
2020. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám neked, hogy Nyugat-Európában a nők átlagéletkora házasságkötéskor 35. Itt a legfrissebb cikk:

[link]


A nyugati világban teljesen normális dolog, hogy az emberek fiatalon élnek szabadon, utazgatnak, pénzt keresnek, és mikor már benőtt a fejük lágya + kiélvezték a fiatalkor szépségeit, és megvan minden anyagi lehetőségük, akkor alapítanak családot. Előbb minek szülni az anyagi bizonytalanságba, meg 20 évesen már feláldozni a szép tested a terhesség oltárán, na meg annyi izgalmas dologról lemondani a gyerekek miatt? Bőven ráérsz ezzel, csak ilyen keletebbi, visszamaradottabb országokban szokás azt gondolni, hogy ha 20 évesen nem szülsz, akkor már ilyen macskás begyepesedett nő vagy. Holott inkább azok vannak begyepesedve, akik semmi érdekeset nem találnak az életben és unalmukban nem jut eszükbe más, csak gyereket csinálni.

2020. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!