Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hónapig én kerestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hónapig én kerestem minden nap a lányt, úgy hogy Ő egyszer sem írt rám, és ez miatt abba is maradt a párbeszéd, és félév után elkezdett keresni, az azért van mert nem talált mást, vagy azért mert rájött hogy még is kedvel?

Figyelt kérdés
Élőben ismertük meg egymást.

2020. máj. 30. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig volt más is neki, most nincs, de valakivel poliroztatná az egojat. Kis szerencsével mást is, de többet ne varj
2020. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-esnél a pont!
2020. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És nem lehet, hogy beszéltem az exemmel néha, és azért nem akart Ő is keresni?
2020. máj. 30. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És most nem beszélsz az exeddel és ezt ő megtudta valahonnan úgy hogy nem beszéltetek?


Ne gyártás már illúziókat

2020. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát remélte hogy már nem beszélünk, és teljesen lezártam, és most csak is rá koncentrálnék most :D
2020. máj. 30. 14:30
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Egyet ne felejts el: ha valakit érdekelsz, keres, és nem arra vár, hogy mikor fogsz te ráirni.

Nem akart tőled semmit, lehetséges, hogy mással ismerkedett, most pedig, hogy az már nincs, ismét elővett...

2020. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De írt... csak sajnos hónapokkal az után, hogy vége szakadt a párbeszédnek..

Bár lehet hogy túl kitartó voltam, hogy 1 hónapig végig én kerestem úgy,hogy Ő soha nem írt rám abban az időszakban..

2020. máj. 30. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

KÉRDEZD MEG, hogy miért nem írt egy hónapig, holott te naponta ráírtál. Azt is kérdezd meg, hogy miért írt neked éppen most.

Csatlakozom azokhoz, hogy volt neki valakije, de szétmentek. (Ha nincs ló, jó a... ). Aligha a jövőben veled akarja leélni az életét. Ha jön egy szerinte különb, dobni fog.

Ffi.

2020. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Beszélj vele őszintén. Itt senki nem akarja hogy boldog légy! Azt akarják hogy legyen szar neked is!
2020. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Egy hónap alatt se jöttél rá, hogy tojik a fejedre? És gondolom, a nők a szemetek. Nem te vagy a hibás, hogy ennyi idő alatt se veszed észre magad, sőt, még komolyan felmerül az opció, hogy érdekled őt, mert x hónap után, ha ló nincs alapon rád írt. És olyan marha okosnak képzelitek magatokat ti férfiak.
2020. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!