Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor férfiak egy nő láttán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor férfiak egy nő láttán összesúgnak, olyankor mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Nem tinikről beszélek, hanem felnőtt emberekről. Velem már sokszor volt ilyen, a mai nap is egy ilyen lett, és szerintem más nő is tapasztalta már.

Arról beszélek, hogy mikor elmegyek férfiak mellett vagy előtt és azok összesúgnak egymás között, de mégis hallom annak mi értelme van?


Nem kell támadni, szimplán csak nem tudom

20N



2019. márc. 28. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnak, amit mondanak. Te meg mint írtad, ezt hallod, szóval pontosan tudod, mire gondolnak. Ennek a kérdésnek így nem sok értelme van, ha csak nem dicsekedni akarsz.
2019. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha hallod, akkor nyilván érted is, amit mondanak. Ha meg nem érdted, nagy valószínűséggel a melleidről, vagy a popsidról beszélnek és hogy miket tennének veled. :)
2019. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom, igazából azt akarják hogy odamenj eléjük terdelni és szeretni. Vagy, hogy felvihessenek megdugni.
2019. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmit


F/26

2019. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Ha Te hallod mit mondanak akkor tudod mire gondolnak, nem?
2019. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Kiröhögnek. Mért, te azt hitted hogy ez valami jót jelent?
2019. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a szerelem kulcsszó felesleges, mert annak köze nincs hozzá. :D
2019. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Azt a csajszit figyelted, azt azért megdugtam volna."
2019. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedésből, oké hallom, értem, de miért?
2019. márc. 28. 16:57
 10/13 A kérdező kommentje:
És mindezt úgy, hogy nincs rajtam kilo smink, és nem utcai rnak vagyok öltözve, szóval elsőre lehet ki se szúrnál a tömegben
2019. márc. 28. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!