Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik társkeresőket ajánljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőket ajánljátok nekem?

Figyelt kérdés

A Tinderen és a Badoo-n kívül.


Férfi vagyok, olyan 20-25 év közötti lányok érdekelnének leginkább.

Nem tudom, hogy az előbb említett két társkereső után melyik a legnépszerűbb, viszont lehetőleg legyen ingyenes, vagy ha nem is teljesen ingyenes, akkor lehessen azért üzenetet váltani bárkivel...


2020. máj. 30. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Férfi vagyok, nekem az ÉLET jött be. De gyerek vagy...homokozó?
2020. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán járok ebben az időszakban sok helyre.
2020. máj. 30. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha férfi vagy, akkor hiper-szuper tökéletesen kell kinézned ahhoz, hogy bármelyik társkeresőn egyáltalán válaszra méltassanak a nők. Ha nem tartozol a legjobb képű 1-2%-hoz, akkor nem ajánlom egyiket sem.
2020. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

2.-nak.


És a buszon, melóban, suliban, boltban, patikában, utcán,...ott csak jársz, nem? Ne mond, hogy ott nincsenek nők!

2020. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2020-ban társkeresőzni??? A hagyományosnak mondott társkeresőkön már alig van választék, a 30%-a kamus, lopott fotóval bohóckodó akárki. A maradék meg vagy már 5 éve regisztrált 3 éve nem aktív, vagy csak a hiúságát legyezgető ember. 10X-es férfi többlettel számolj, a többsége házas vagy párkapcsolatban lévő alkalmit kereső pasi. Sok nőnek már 100-200 olvasatlan levél van, szóval bármit is írhatsz, el sem olvassák.


A tinder-insta húzogatós dologgal meg az a baj, hogy a gyorsaságából adódóan értéktelen. Gondolom a miértjét nem kell ecsetelnem.

2020. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
#4 Azt ugye vágod hogy a buszon vagy utcán csak akkor veszik jó néven a leszólítást ha iszonyat jóképű vagy, egyébként máris mennek a rendőrhöz.
2020. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A buszon mindig ugyanazok az emberek vannak, a munkahelyen az összes lánynak aki tetszik nekem van párja, a boltban is mindig ugyanazok a lányok vannak, egyébként is legtöbbnek már van párja vagy én nem tetszem neki.

A társkereső ebből a szempontból jó, mert ugye aki oda regisztrál annak nyilván nincs párja, és ha nem vagyunk kölcsönösen szimpatikusak egymásnak, akkor úgysem tudunk beszélni (pl. ilyen a tinder vagy a badoo)...

2020. máj. 30. 16:35
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszadó:


Akkor mit ajánlasz 2020-ban? Jóképű vagyok, csak kevés az önbizalmam, általában inkább hozzám szoktak odajönni a lányok, mint én hozzájuk...


Igen, sajnos akik tetszenek nekem pl. badoo-n már jó régóta be sem léptek az oldalra... Hiába van több ezer lány, nagy része nem is aktív... és pont azok tetszenek, akik nem aktívak.

2020. máj. 30. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

6.-nak.


Te elmebeteg vagy?

2020. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tinder
2020. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!