Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánljatok nekem lécci normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánljatok nekem lécci normális (! ) TÁRSKERESŐ oldalt?

Figyelt kérdés

Hetero ismerkedő oldal kellene, és álbarátnőt szeretnék találni, de ilyen "cha.hu"-n és társain képtelenség, mert tele van idétlenkedő hülyékkel.

(már próbáltam)


Valaki tudna komolyabbat is ?

megköszönném ...


2010. máj. 29. 07:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]


Az mi az, hogy álbarátnő?

2010. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hát a rohadt munkahely miatt kéne nekem álbarátnő, ennyi, mert elszaladt a hír h meleg vagyok és most nagyon kéne ...


köszi szétnézek azon az oldalon ...

2010. máj. 29. 08:11
 3/17 gabriell88 ***** válasza:

o.O

ez most komoly?ha nem vagy homoszexuális akkor minek álbarátnő?ha meg elszaladt a hír és tényleg az vagy.. akkor meg nem tök mindegy?ki mit gondol?válald fel önmagad.. ennyike...

vazz álbarátnő?ha meg hetero vagy akkor meg miért csak álbarátnő?


Gabriel

2010. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
figy, kell az álbarátnő, mert a munkahely múlik rajta ...
2010. máj. 29. 12:01
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs egy nagyon jó barátod, lány, aki el tudná játszani? Akiben őszintén megbízol?

A társkereső oldalakon ilyet nem nagyon fogsz találni,mert ott kalandot, egy éjszakást, párt keresnek, nem pedig ál....érted?

Amúgy meleg vagy? (ha nem akarsz ne válaszolj rá)

Vagy esetleg nem mondhatod, hogy nagyot csalódtál és azt próbálod kiheverni? Vagy nem olyan lányokat sikerül megismerni, akik Neked bejönnének? Vagy valami ésszerű kifogás?

Ha viszont hetero vagy, akkor akár buli, strand, bárhol tudnál ismerkedni,és tenyleges kapcsolatot kialakítani!

Milyen melóhely ez, hogy ettől függ az állásod?

Sajnálom, ha így van, és sok sikert!

23L

2010. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, a melegség az ok :(
2010. máj. 29. 12:13
 7/17 anonim ***** válasza:

Én love.hu-n tudtam ismerkedni. De amúgy idióták mindenhol vannak, rá kell feküdni rendesen a témára... Egyébként én azt ajánlanám neked, hogy amennyiben van rá pénzed, akár hirdetést is adj fel. Biztos sokan jelentkeznének. Tán még én is :D


21/L

2010. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És amúgy a többiek kérdezték már, de nincsen valami barátnőd, aki segítene?
2010. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát figyi megbeszélhetjük ... sőt jó haverok is lehetünk .., csak sex van kizárva, más nem :)


Csak nekem elég sürgős lenne, de ha benne vagy egy ilyen kalandban, írthatnál hihhhhhhh :D

szia


(sajnos amúgy olyan barátnő aki megbízható lenne nincs, pont ez a bajom, vagyis aki van, annak meg nem akarom, én egy tök ismeretlen lányt szeretnék, ott nem érhet meglepetés, se visszaélés stb, egyébként 2 meleg haverom is fekszik az ügyön, de nem hiszed el milyen nehéz, még leszbik közül se nagyon kaphatók rá, pedig már sokat megkérdeztünk)

2010. máj. 29. 15:48
 10/17 anonim ***** válasza:

most elkaptalak te kis langyi!

a főnököd

2010. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!