Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakkal, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakkal, milyen tapasztalataitok vannak, van értelme egyáltalán bármelyiknek, létezik egyáltalán érdemben használható?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakra tekintettel, folyamatosan csak rosszakat olvasok a tárkereső oldalakról, appokról. Számtalan kérdésben teszik fel mindenfajta fórumon, hogy melyik használható, de nem látok pozitív megerősítéseket.

Neked, sikerült már megismerkedned valakivel internet segítségével? Mennyi időbe került? Hány emberrel volt személyes találkád ilyen ismeretségből?

Van olyan, akinek komoly kapcsolata lett ilyen ismeretségből? Ha igen, mikor történt mindez, mostanság (pár éven belül) vagy régebben, az internet őskorában?



2020. máj. 31. 02:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, létezik jól használható ismerkedő oldal/app
Nem létezik jól használható ismerkedő oldal/app
Szerintem, mindegyik ismerkedő oldal/app csak átverős, pénznyelő
Nekem sikerült ismerkedő oldal/app-on párt találnom
Működött, találkoztunk, de nem sikerült ismerkedő oldal/app-on párt találnom
Kizárólag a hagyományos módon, internet nélkül ismerkedek
Számomra csupán időtöltés, szórakozás az ismerkedő oldal/app-on böngészés
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

HA jól használod és nő vagy, akkor a társkereső oldalakkal könnyen találhatsz párt.


Ott vannak értelmes férfiak is, szivecskéznek téged, írogatnak, neked csak okosan kell válogatnod. Ennél könnyebbet el sem lehet képzelni.


Remélem, hogy senki sem fogja idevágni, hogy nem lehet a környéketeken normális, szingli férfit találni.

2020. máj. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem az appon fog múlni. Sem én, sem a párom nem fizettünk elő egyik hülyeségre sem, mégis ilyen helyen ismertük meg egymást (és pár exünket is). Nem kell ráfeszülni és nem szabad mindenkivel vesződni meg leállni. Egy idő után pár szóból el tudja már dönteni az ember, hogy kire nem érdemes pazarolni a szót... A 90% ilyen lesz. Én nem erőltettem legalábbis senkivel a beszélgetést, ismerkedést, talán ezért nem is égtem ki. Sokan kiégnek ebben, mert túl komolyan veszik vagy mert úgy érzik, mindenkinek tartoznak válasszal vagy randival. Ez nincs így, nem nőként mondom...
2020. máj. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként rosszak a tapasztalataim! :-( Ha nem fizetsz nem kapsz leveleket, nem látod a képeket, stb. Tehát rászorítanak, hogy pénzt áldozz rá. Majd jönnek a kamu levelek, reklámok. Akad olyan oldal, ahonnan olyan sok reklámot küldenek, hogy le kell tiltanod. Akiknek írsz, nem válaszolnak. Találkozzam gépi fordítóval, vagy programmal generált üzenetekkel, melyeknek nyelvezete, magyarsága kétséges. :-( Akadt olyan üzenetem is, amit szintén fordítóval küldtek, miszerint találkozna, ismerkedne velem, XY országból menekülne és küldjek pénzt neki. :-o Mindezt az ismerkedő oldalon keresztül!

Élő személlyel nem sikerült találkoznom az elmúlt 2 éveben internetes társkeresővel! :-( /pedig nem vagyok egy gáz megjelenés/

Maradt a hagyományos ismerkedés!

2020. máj. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én nagyban nyomtam társkeresőn. Nálam az volt a szabály, hogy nem írogattam hetekig senkivel, mert egyszer nagyon megszívtam és nagyon sok időm, estém ment rá az írogatásra, aztán előtte nap lemondta a randit. Ezért 2-3 levélváltás, üzenet után találkoztam is mindegyikkel, aki normálisan írt. Jópár randim, kb. 15 volt így, volt 1-2, akikkel többször is találkoztam, mert jól megértettük egymást. Aztán találkoztam a mostani párommal, a többit leépítettem és most boldogan élünk.
2020. máj. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz. Kicsi az esély. De a valóságban is ilyen, szóval jók ezek a pluszlehetőségek. Szarás közben is lehet ismerkedni 💩



(A pénznyelős dolgot a szavazási lehetőségeknél meg nem értem ki szavazza meg. Vannak ingyenesek, pl a ezért is a tinder a legnépszerűbb.)

2020. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Jóképű, intelligens férfiként az a legnehezebb, hogy önuralmat tanúsítsak és ne akarjak sok nővel szexelni rövid idő alatt. Jó érzés a dolog rövid távon, de utána érzek egyfajta ürességet magamban. Egész életében nem élheti az ember ezt a Playboy életmódot, mert akkor az élete második fele elég magányos lesz.


A Tindert használom. Átlag 20-30 nővel való matchenként és 3-6 nővel való randinként tudok 1 nőt megkapni. A legtöbb nő amúgy kapcsolatot keres Tinderen is, csak hát kicsit magasak az elvárásaik, ahogy itt is olvasom. Szerencsére én azért még egész soknak beleesek.


De most például lassan 1 éve van barátnőm a Tinderről és jól megvagyunk. Azóta nem voltam az appon.

2020. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem tartozól a top kategóriába akkor bachatod...


Mert... Ha a barinőmnek ilyen jóképű gazdag pasija van, nekem is olyan kell...

2020. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kánaán.. lehetsz akármilyen.. lesz aki rád ír. Elő se kell fizetned.



Férfiként felejtsd el.. élőben sincs sikered, akkor itt se lesz. Töltheted óráid 100ait egyedi levél írásával.. a legtöbbször olvasás nélkül fog a kukában landolni.


Felesleges pénzkidobás volt, amit az ilyen oldalakra költöttem.. hiába csináltam jó képeket (profi fotóssal), hiába van kitöltve az adatlapom 100%-ra... hiába vagyok kiemelve.. a kutya nem néz meg!


F

2020. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

0 match két hét alatt.

Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.


Kiválasztottam a (talán) legjobb képet magamról, írtam egy korrekt bemutatkozót, oszt' semmi.


Volt 1-2 match, azok is 1-2 szavas válaszokat adtak.

Jeeee....


20F

2020. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!