Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hogy esik az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hogy esik az, amikor azt mondják, hogy "nő vagy ezért főz, moss, takaríts"? Szexista dolog ilyet mondani?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Neki állok megcsinálni... de csak magamra.
2020. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Férfiként nekem kell csinálnom, mert a "nő" el van kényeztetve. Kezd már elegem lenni belőle. Nem szexizmus, hidd el, érték, ha egy nő fogja és magától megcsinálja a házimunkát. Itt egyébként se nő és férfi szerepről van szó, hanem, hogy ne disznóólban éljen az illető. Ha vki nem figyel a környezetére, legyen férfi, vagy nő, az negatív.
2020. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
A férjem szokott ilyesmivel viccelődni, de nálunk ez simán belefér a poénkodásba. Nyilván ha tényleg ilyen lenne a mentalitása, akkor nem lennénk együtt. Főzök, mosok, takarítok, de főállásban dolgozom én is és nem vagyok senki cselédje, ő is egyenlően kiveszi a részét a teendőkből, ő is főz, mos, takarít, természetesnek veszi.
2020. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Csak nevetek rajta. Az ilyesmit egy szinten kéne kezelni a szőke nős viccekkel.

Nekem alapvető, hogy nő és férfi ugyanúgy elintézi ezeket magának nemtől függetlenül. Aki erre képtelen, az nálam megkapja az igénytelen jelzőt.

Egyszer hallottam ilyet egy férfitól, és csak arra tudtam gondolni, hogy amíg nem lesz felesége, addig az édesanyja fogja a fentieket megcsinálni neki, mert ő maga életképtelen hozzá. Kiderült, hogy valóban így van. A szennyesét hetente átvitte az édesanyjához, hogy mossa ki, holott két óra vonatútra laknak egymástól.

2020. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Nevetséges 😊

Ilyenekkel eleve nem kezdek.

2020. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Viccesen, neked szarabbul esne, ha kiadnam az utad ezutan xd Mi is kozosen csinaljuk ezeket, illetve a parom sokszor hamarabb megcsinalja, de ez mar az o hulyesege, hogy fel orat nem tud varni, amig mondjuk megkavezom, hanem o all neki azonnal az agybol kipattanas utan.
2020. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem nőként, de feltételezem pont olyan rossz lehet, mint amikor szexista módon ki vannak kiáltva kötelezőre bizonyos dolgok, mint "férfimunkák" - amiket én alapvetően utálok. Komolyan inkább főzök, mint barkácsolok... Mondjuk ez utóbbiban antitálentum is vagyok.


De elég rossz így kikiáltani nemi alapon munkákat - mindkét irányba - csinálja mindenki azt amiben jó, vagy amit élvez.

2020. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Én szívesen gondoskodom a páromról. Alapvetően úgy gondolom, hogy ez az én feladatom. De ne szólítson fel rá.
2020. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amikor neten próbálok ismerkedni, és látom mikor egy nő kiírja azt, hogy férfi vagy ezért kötelességed kezdeményezni, ez a szexista mondás jut eszembe, amit fentebb írtam. Gondoltam párhuzamba teszem ezt a két szexista mantrát. Nem szeretem, ha valaki szexista, se nőben se férfiban.
2020. márc. 30. 15:23
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Mar ez azt takarja, hogy a no nem jar be dolgozni es eltartod? Vagy reszmunkaidos es te meg ferfikent teszel hasznos dolgokat?

Vannak azok a kozossegek, ahol a ferfi kinyomott pocakkal megy elol, mogotte meg sunnyog az asszony. En nem tartozom ide.

2020. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!