Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam plusz pontot jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam plusz pontot jelent ha egy srácnak szép a keze. Férfiak, nektek van olyan dolog ami nem mérvadó, de pluszba szexi egy csajon?

Figyelt kérdés
Lányok ti is írhatok, ha van ilyen. Illetve ha egyetértetek azzal, hogy szexi ha egy pasinak szép a mancsa.
2020. máj. 31. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is plusz pont, habar nem ez az elso, amit megnezek, de mondjuk ha eszreveszem, hogy tomzsi, kiszaradt, repedezett boru keze van, rovid ujjakkal es csunya kormokkel, az eleg kiabrandito.
2020. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérvadó, de hatalmas szexepil, ha egy nőnek mosolygödröcskéi vannak az arcán. Tudod, jobbról-balról az a két kicsi gödör. Meg, ha hátul a derekánál is van két gödör. Illetve nyilván hajviselet ez, de imádom, ha fel van téve kontyba hátul fent a fején. A szép kezek abszolút fontosak, ahogy a formás, hosszú lábak, enyhén izmos vádlival, szép lábfejjel, lábujjakkal, bokával. Kiábrándító, ha nyáron nézem a lábait és mammutboka befigyel, férfias, csontos, görbe lábujjakkal és ápolatlan talppal, lábfejjel.
2020. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a mamutboka? :D Marmint nekem errol egy eleve dagadt lany kepe ugrik be, de gondolom egy annyi tulsullyal rendelkezo lanynak nem csekkolja le az ember a labfejet, arra szamitva, hogy az majd szep lesz. Vekony lanyoknak is van mamutbokaja? :D
2020. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Manapság? A természetesség...
2020. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hé, vékony lánynak is láttam már mamutbokát. Azt jelenti, nem íves, szép, hanem egyvonalban megy, írhatnám Tuskólábú Bobnak is, mint a Reszkessetek betörők dumája. 😂😂😂
2020. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nők kezét én is meg szoktam nézni 😊

Nekem a hosszú újjak jönnek be, és ha csak természetes körmei vannak, nem műkörmök, és nem kilakkozva.

Vagy például a szemek, azokból pedig nagyon sokmindent lehet egy ember személyiségéről megtudni.

2020. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha kifejező az arca és nem pedig valami kőszobor vagy resting bitch face pofát vág állandóan.
2020. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem ha férfinek szép a keze, de elsősorban a szeme/tekintete a fontos, mert a lelkét tükrözi.


Szeretem ha mosolygós egy férfi, nem attól akar határozott lenni, hogy pókerarcot vág.

2020. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én bírom ha egy lánynak mély a hangja. És tetszenek az afro lányok. Ezek nem elvárások, csak tetszenek.
2020. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férfiakon nekem a szem, tekintet ami legelsőnek megfog, tetszik még a szakál, meg temperamentumos megjelenés.
2020. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!